D. Trumpas gavo pirmąjį FIFA įsteigtą taikos prizą

2025 m. gruodžio 5 d. 20:33
Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas tapo pirmuoju Tarptautinės futbolo federacijos FIFA taikos premijos laureatu.
Daugiau nuotraukų (4)
D. Trumpas apdovanojimą gavo penktadienį Vašingtone vykusioje 2026 m. pasaulio futbolo čempionato burtų traukimo ceremonijoje. Čempionatą rengia JAV kartu su Meksika ir Kanada.
FIFA teigė, kad šiemet įsteigtas kasmetinis apdovanojimas bus skiriamas „asmenims, kurie ėmėsi išskirtinių ir nepaprastų veiksmų taikos labui“.
D. Trumpas gavo medalį ir auksinį prizą iš FIFA prezidento Gianni Infantino už pastangas užbaigti karus visame pasaulyje.
„Tai tikrai vienas didžiausių garbės ženklų mano gyvenime, – sakė D. Trumpas. – Pasaulis dabar yra saugesnė vieta. Prieš metus JAV sekėsi nekaip, o dabar mes esame puikiausia šalis pasaulyje.“

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.