„Liverpool“ strategas sureagavo į M. Salah pykčio protrūkį: „Aš nesu silpnas“

2025 m. gruodžio 9 d. 12:40
Lrytas.lt
„Liverpool“ ekipos treneris Arne Slotas sureagavo į Mohamedo Salah nepasitenkinimą ir skundimąsi žiniasklaidai dėl žiniasklaidai bei paaiškino, kodėl egiptietis net nekeliauja su komanda į Čempionų lygos rungtynes.
Daugiau nuotraukų (8)
„Pirmą kartą karjeroje trečią kartą iš eilės esu ant suolo. Esu labai, labai nusivylęs. Dėl šio klubo per eilę metų padariau labai daug, ypač praėjusį sezoną. Dabar sėdžiu ant suoliuko ir nesuprantu, kodėl. Atrodo, kad klubas mane nustūmė po ratais. Taip jaučiuosi. Labai aišku, kad kažkas norėjo, kad visa kaltė būtų suversta man“, – po paskutinių „Premier“ lygos rungtynių teigė futbolininkas.
„Vasarą sulaukiau daug pažadų ir kol kas esu ant suolo tris mačus iš eilės, tai negaliu pasakyti, kad jie tų pažadų laikosi. Daugybę kartų sakiau, kad turėjau gerą santykį su treneriu, ir staiga mes to santykio nebeturime. Nežinau, kodėl, bet atrodo, kaip aš tai matau, kad kažkas manęs klube nenori“, – pareiškė Mo Salah.
Reaguodamas į puolėjo pasisakymus treneris su komanda nusprendė nesikviesti žaidėjo į išvykos Čempionų lygos rungtynes prieš Milano „Inter“.
„Jis turi visišką teisę jausti tai, ką jaučia, bet jei jis turi teisę tuo pasidalinti su žiniasklaida, turime į tai reaguoti“, – pirmadienį pareiškė A.Slotas.
„Liverpool“ strategas tikina, jog jo autoritetas dėl to nesumenko ir teigia, jog šiuo metu reikėtų kalbėti apie komandą kaip visumą.
„Nejaučiu, kad mano autoritetas buvo sumenkintas. Esmė ne manyje, o tame, kad komandai ir klubui dabar sunkiau. Niekam nepatinka atsidurti tokioje situacijoje. Sunku matyti, kaip tai paveikia darbuotojus, kurie kasdien sunkiai dirba, daugiausia dėl rezultatų. Daugiausia apie tai galvoju. Esu svarbus tuo, jog aš rinkau komandą, bet mano dėmesys sutelktas į komandą, o ne į save“, – kalbėjo olandas.
„Įprastai esu ramus, mandagus, bet nesu silpnas... Jei kas nors viešai pateikia tokius komentarus, kaip jis, tai mes, kaip klubas, turime į tai reaguoti, ir mes tai padarėme“, – teigė A.Slotas.
Į situaciją sureagavo ir „Liverpool“ vartininkas Alissonas.
„Salah nebuvimas yra tiesiog jo poelgio pasekmė, ir jis pakankamai protingas, kad tai žinotų. Mes, kaip jo komandos draugai ir tiesiog draugai, linkime jam tik geriausio, bet kaip „Liverpool“ žaidėjai, norime geriausio ir klubui“, – egiptietį sukritikavo brazilas.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.