Po pirmųjų ketvirtfinalio mačų ramūs galėjo būti du klubai. Birmingamo „Aston Villa“ išvykoje 3:1 įveikė italų „Bologna“, o ketvirtadienį namie anglai sudaužė Bolonijos ekipą net 4:0 (3:0).
Taip pat ramiai jaustis galėjo ir vokiečių „Freiburg“ ekipa, kuri namie 3:0 nurungė Vigos „Celta“ ir šiandien kovojo su ipanais jų aikštėje.
Susiję straipsniai
Jokios intrigos neįvyko – vokiečiai laimėjo mačą 3:1 (2:0) ir šventė pergalę bendru rezultatu 6:1.
Nors po pirmojo mačo tarp portugalų „Braga“ ir ispanų „Real Betis“ rezultatas buvo lygus, o antroji dvikova buvo žaidžiama Sevilijoje, sėkmė galiausiai lydėjo „Braga“, kuri laimėjo rungtynes 4:2 (1:2) ir šventė galutinę pergalę 5:3.
Įdomiausia, kad „Real Betis“ jau 29 minutę pirmavo 2:0, tačiau po to praleido keturis įvarčius.
Atkakliausias mačas vyko tarp anglų „Nottingham Forest“ ir portugalų „Porto“. Pirmoji dvikova baigėsi 1:1, o antroje viską lėmė 12 min. šeimininkų pelnytas įvartis.
Tiesa, „Porto“ jau nuo 8 minutės žaidė dešimtyje, kai po VAR peržiūros iš aikštės buvo išvarytas Janas Bednarekas.
Tad pusfinalyje grumsis „Freiburg“ ir „Braga“ bei „Aston Villa“ ir „Nottingham Forest“.
Mačų rezultatai:
Vigo „Celta“ – „Freiburg“ 1:3 (pirmasis mačas – 0:3, bendras rezultatas 1:6)
Birmingamo „Aston Villa“ – „Bologna“ 4:0 (pirmasis mačas – 3:1, bendras rezultatas 7:1)
„Nottingham Forest“ – „Porto“ 1:0 (pirmasis mačas – 1:1, bendras rezultatas 2:1)
Sevilijos „Real Betis“ – „Braga“ 2:4 (pirmasis mačas – 1:1, bendras rezultatas 3:5)



