Norvegai iš už Atlanto atsigabeno daugiau nei 400 kilogramų žuvies ir sūrio.
Norvegijos leidinys „News18“ paskelbė, kokių gerybių į JAV atsivežė jų rinktinė.
Sąraše – 300 kilogramų atlantinės lašišos ir baltos žuvies.
Susiję straipsniai
Norvegai taip pat atsivežė daugiau nei 116 kilogramų tradicinio norvegų rudojo sūrio „Brunost“.
Į JAV norvegai atsivežė ir įspūdingą kiekį apelsinų – 6 tūkstančius.
Įdomu, ar Norvegijai neteks atsisiųsti dar maisto – I grupės dvikovas ši rinktinė pradėjo užtikrinta pergale 4:1 prieš Iraką.
Norvegija I grupėje dar varžosi su Senegalu ir Prancūzija.



