Į JAV – įspūdingas siuntinys iš Norvegijos: rinktinė atsivežė 300 kilogramų lašišos ir legendinio sūrio

2026 m. birželio 22 d. 10:42
Lrytas.lt
Į 2026 metų pasaulio čempionatą atvykusios rinktinės staigmenų pateikia ne tik aikštėje. Štai Norvegijos rinktinė aiškiai pademonstravo, kad nenori kliautis amerikietišku maistu ir atsivežė savo.
Daugiau nuotraukų (12)
Norvegai iš už Atlanto atsigabeno daugiau nei 400 kilogramų žuvies ir sūrio.
Norvegijos leidinys „News18“ paskelbė, kokių gerybių į JAV atsivežė jų rinktinė.
Sąraše – 300 kilogramų atlantinės lašišos ir baltos žuvies.
Norvegai taip pat atsivežė daugiau nei 116 kilogramų tradicinio norvegų rudojo sūrio „Brunost“.
Į JAV norvegai atsivežė ir įspūdingą kiekį apelsinų – 6 tūkstančius.
Įdomu, ar Norvegijai neteks atsisiųsti dar maisto – I grupės dvikovas ši rinktinė pradėjo užtikrinta pergale 4:1 prieš Iraką.
Norvegija I grupėje dar varžosi su Senegalu ir Prancūzija.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.