Oficialiai pranešta, kad rusai dalyvaus U15 amžiaus žaidėjų futbolo turnyre, kuriame jie galės atstovauti savo valstybei ir su vėliava, ir su himnu.
Naująjį turnyrą ketvirtadienį pristatė UEFA, o jį „palaimino“ ir FIFA vadovybė.
Skelbiama, kad turnyras bus organizuojamas festivalio principu. Jame nebus atrankos etapų – šiame turnyre galės varžytis visos 211 FIFA priklausančių valstybių.
Susiję straipsniai
Turnyras bus rengimas Azerbaidžane, jis turėtų įvykti dar šį spalį.



