Lietuvos krepšininkės Europos čempionato atrankoje iškovojo penktąją pergalę (komentarai)

Lietuvės iš 20 tritaškių pataikė tik 3 (15 proc.).

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jul 5, 2012, 12:08 AM, atnaujinta Mar 18, 2018, 10:33 AM

Po dviejų kėlinių lietuvės atsiliko 22:24, o po trijų kėlinių prmavo 45:32.

Trenerio Algirdo Paulausko vadovaujamai Lietuvos rinktinei 18 taškų pelnė Sandra Linkevičienė (9 atk. kam.), 16 - Gintarė Petronytė (11 atk. kam.), 12 - Marina Solopova, 9 - Eglė Šulčiūtė, 5 - Inesa Visgaudaitė, 3 - Giedrė Paugaitė, 2 - Kristina Vengrytė.

Antrąjį pralaimėjimą patyrusiai Slovėnijos komandai 13 taškų pelnė Tina Trebec, 12 - Maja Erkič.

Lietuvos rinktinė, pirmajame rate slovėnėms pralaimėjusi 68:79, C grupėje užima pirmąją vietą.

Kitas rungtynes lietuvės žais šeštadienį svečiuose su Slovakijos ekipa.

Į Senojo žemyno pirmenybių finalinį etapą pateks 1-2 vietas grupėje užimsiančios komandos.

Komentarai.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Algirdas Paulauskas:

„Manau, mes esame geresnė, aukštesnio meistriškumo komanda. Mums šiandien labai padėjo Eglė Šulčiūtė, visas rungtynes komandą pirmyn vedė Sandra Linkevičienė, puolant labai rimtas ramstis buvo Gintarė Petronytė. Slovėnijoje laimėti mums nepasisekė, todėl pirmą rungtynių dalį komandą slėgė atsakomybė. Reikėjo likviduoti 11 taškų deficitą - laimėti didesniu skirtumu nei buvo pralaimėta išvykoje. Pirma rungtynių dalis buvo visiškai nevykusi. Džiugu, kad po pertraukos pavyko susikaupti, krepšininkės pradėjo žaisti iš visų jėgų ir iš karto gavome rezultatą. Tai ir suteikė impulsą laimėti rungtynes didesniu skirtumu nei buvo pralaimėta išvykoje. Žaidimo per pertrauką keisti nereikėjo. Sakėme, kad merginos žaistų tai, ką moka, nekurtų, nekombinuotų. Kai jos žaidžia savo krepšinį, galime sulaukti reikiamo rezultato.“

Lietuvos rinktinės puolėja Gintarė Petronytė: „Padarėme gerą darbą - laimėjome reikiamu taškų skirtumu. Labai rimtai nusiteikėme šioms rungtynėms, rezultatas yra geras, nors savo žaidimu ir nesame patenkintos. Labai džiaugiuosi, kad po 2 kėlinių susiėmėme ir pasiekėme džiuginantį rezultatą.“