VTB: Kauno „Žalgiris“ po pratęsimo nugalėjo „Triumph“, M. Kalnietis Krasnodaro komandai pelnė 14 taškų

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams teko gerokai paprakaituoti, tačiau jie išliko pergalių kelyje. VTB Vieningosios lygos antrajame ture žalgiriečiai po pratęsimo įveikė Liubercų „Triumph“ komandą 80:76 (23:22, 14:22, 22:18, 15:12, 6:2) ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę.

Kauno „Žalgiris“ pergalę išplėšė po pratęsimo<br>P. Mantautas

Oct 14, 2012, 9:24 PM, atnaujinta Mar 16, 2018, 2:59 AM

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį žingsneliu priekyje buvo „Triumph“ ekipa. Žalgiriečių puolimą pagyvino aikštelėje pasirodęs Kšištofas Lavrinovičius ir prie jo prisijungęs Tremmelas Dardenas.

K.Lavrinovičius pratęsė savo puikų pasirodymą ir prasidėjus antrajam kėliniui. Trečiąjį kėlinį žalgiriečiai pradėjo daug labiau susikaupę ir greitai išlygino rezultatą, bet nuskambėjus sirenai, skelbiančiai apie kėlinio pabaigą „Žalgiris“ atsilikinėjo 59:62.

Pratęsime T.Dardenas ir O.Lafayette‘as baudų metimais išvedė į priekį „Žalgirį“ – 78:76. Likus žaisti 12 sekundžių M. Delašas stojo prie baudų metimo linijos ir įtvirtino „Žalgirio“ pergalę 80:76.