S. Weemsas: „Smagu sugrįžti į Kauną, kur geriausi sirgaliai Europoje“

„Man buvo garbė čia žaisti. Smagu sugrįžti į Kauną ir žaisti šių sirgalių akivaizdoje. Tai geriausi aistruoliai visoje Europoje. Rungtynės baigėsi, dabar reikia žiūrėti į priekį“, - teigė buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius, kuris sekmadienį vilkėdamas Maskvos CSKA marškinėlius VTB jungtinės lygos B grunės rungtynėse 66:76 pralaimėjo Lietuvos čempionams.

S. Weemsas per 32 minutes įmetė 13 taškų (dvitaškiai: 0/1), tritaškiai: 3/6, baudų metimai: 4/4), atkovojo kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus, keturiskart suklydo ir perėmė du kamuolius.<br>P. Mantautas.

Oct 28, 2012, 9:09 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 7:54 PM

„Mano vaidmuo CSKA komandoje yra toks pats kaip ir „Žalgiryje“. Kaune pagal pelnomus taškus buvau lyderis, tą patį stengiuosi daryti ir Maskvoje. Man svarbiausia žaisti taip, kad CSKA laimėtų. Vykdau trenerio nurodymus ir darau viską, ko reikia pergalei“, - teigė S. Weemsas, į „Žalgirio“ komandą 2011 metais atvykęs liepos mėnesį.

S. Weemsas su „Žalgiriu“ buvo pasirašęs vienerių metų sutartį, tačiau jam patyrus traumą, Kauno klubas kontraktą nutraukė dar 2012 metų kovą.