LKL: D. Dulkys ir N. Nedovičius vedė „Lietuvos rytą“ į pergalę Kėdainiuose

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate trečiąją pergalę iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Jie išvykoje 102:80 (25:18, 29:26, 24:17, 24:19) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ komandą.

Traumuotą Renaldą Seibutį pakeitęs Deividas Dulkys savo šansą išnaudojo.<br>V. Ščiavinskas

Nov 6, 2012, 10:11 AM, atnaujinta Mar 15, 2018, 4:22 PM

„Lietuvos rytą“ į pergalę vedė Deividas Dulkys. Traumuotą Renaldą Seibutį pakeitęs gynėjas savo šansą išnaudojo. Per 31 minutę jis surinko 19 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

N. Nedovičius per 19 minučių surinko 17 taškų, atkovoko 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Serbas inicijavo spurtą trečiajame kėlinyje, kurio metu vilniečiai įgijo nebepavejamą pranašumą.

„Nevėžio“ komandoje įspūdingai žaidė Mindaugas Girdžiūnas. Per 32 minutes jis surinko 19 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nevėžis“: M. Girdžiūnas – 19, A. Aleksandrovas – 14, S. Kulevičius – 13, G. Žylė – 10, T. Bishopas – 8 (7 atk. kam..), T. Černeckis ir P. Semaška – po 5, D. Šilinskis (6 atk. kam.) - 4, R. Jakštas – 2. „Lietuvos rytas“: D. Dulkys – 19, N. Nedovičius – 17, M. Katelynas (7 atk. kam.) ir J. Blūmas – po 11, A. Jomantas ir E. Bendžius – po 10, D. Redikas – 9, V. Dilys – 8, D. Ivanovas (7 atk. kam.) - 4, S. Buterlevičius – 3.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, laimėtų rungtynių procentas):