Pergalingo „Prienų“ žygio nesustabdė ir Jeruzalės „Hapoel“

Europos taurės turnyre pergalingai startavo „Prienų“ krepšininkai. Jie Kaune 85:72 (16:16, 19:17, 26:21, 24:18) nugalėjo Jeruzalės „Hapoel“ krepšininkus.

"Prienai" Europos taurės turnyro starte įveikė Jeruzalės "Hapoel".<br>M. Patašius

Nov 8, 2012, 9:19 AM, atnaujinta Mar 15, 2018, 3:25 PM

Du kėlinius rungtynės vyko taškas į tašką, nė viena komanda nesugebėjo iškovoti ryškesnės persvaros. Per pertrauką komandos treneris Virginijus Šeškus prasitarė, kad jo auklėtiniai sunkiai tramdo jaudulį.

Vis dėlto trečiajame ketvirtyje „Prienai“ susiėmė. Po trijų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo 61:54, o paskutiniame varžovams sumažinti skirtumo neleido.

Tai buvo jau 13-oji  „Prienų“ pergalė šį sezoną. Prieniškiai šiemet dar nepatyrė pralaimėjimo kartėlio.

Šiose rungtynėse nugalėtojus į priekį vedė Gediminas Orelikas. Per 35 minutes jis pelnė 26 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Prienai“: G. Orelikas - 26, A. Milaknis - 14, A. Urbutis - 12, K. Kadziulis - 10, S. Vene - 9, Ž. Janavičius - 7, A. Valeika - 6, P. Ivanauskas - 1.

„Hapoel“: C. Smithas - 15, J. Pullenas - 13, R. Limonadas ir U. Kokia - po 10, C. Feelsas - 9, M. Tapiro - 8, E. Kadiras - 7.