Tarp naudingiausių Eurolygos savaitės žaidėjų - buvęs „Žalgirio“ legionierius S. Weemsas (video)

Naudingiausiu devintosios savaitės Eurolygos žaidėju buvo pripažintas lygos debiutantės Šalono „Elan“ ekipos lyderis Blake'as Schilbas.

S. Weemsas pasidalino 5-10 vietas.<br>P. Mantautas

Tritaskis.lt

Dec 8, 2012, 5:10 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 6:53 PM

28 metų 201 cm ūgio amerikietis rungtynėse su Sienos „Montepaschi“ per 37 žaidimo minutes pelnė 27 taškus (6/7 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė 3 klaidas, išprovokavo 6 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 39 naudingumo balus.

B. Schilbo vedami prancūzai po pratęsimo 108:103 nukovė Italijos čempionus.

Antrąją vietą užėmė Stambulo „Anadolu Efes“ gynėjas Sashas Vujačičius, kuris per 34 žaidimo minutes įmetė 21 tašką (3/6 dvit., 3/7 trit., 6/8 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 28 n.b.

Visgi tokio žaidėjo pasirodymo pergalei iškovoti nepakako, Stambulo ekipa 76:91 neprilygo Vitorijos „Caja Laboral“ komandai.

Trečioje pozicijoje liko Romainas Sato. Stambulo „Fenerbahce Ulker“ snaiperis ant parketo praleido 33 minutes, per kurias surinko 20 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud.), sugriebė 8 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, išprovokavo 4 pražangas, tiek pat sykių prasižengė ir surinko 27 n.b.

Visgi puolėjo komanda rezultatu 55:69 turėjo pripažinti Atėnų „Panathinaikos“ pranašumą.

Ketvirtas liko Kauno „Žalgirio“ komandos gynybai galvos skausmą kėlęs Keithas Langfordas, per 35 minutes pelnęs 20 taškų (7/12 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), atkovojęs 5 ir perėmęs 3 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, padaręs 3 klaidas, sykį prasižengęs ir išprovokavęs 6 pražangas surinko 24 n.b.

Visgi amerikiečio komanda pralaimėjo 65:67.

Penktą–dešimtą vietas pasidalino Bobby Brownas („Montepaschi“), Sonny Weemsas, Nenadas Krstičius ir Saša Kaunas (visi CSKA), Manucharas Markoishvili („Mapooro“) ir Rašidas Mahalbašičius („Asseco Prokom“), kurių sąskaitoje – po 23 naudingumo balus.