D. Songailos dvigubas dublis neišgelbėjo „Doneck“ ekipos nuo pralaimėjimo „Budivelnyk“ komandai

Aštuonioliktą pergalę

M. Anisimovas pelnė 12 taškų.<br>P. Mantautas

BNS ir lrytas.lt inf.

Dec 29, 2012, 12:46 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 9:04 AM

15 taškų nugalėtojams pelnė Leo Lyonsas, 12 - M. Anisimovas, po 8 - Malcolmas Delaney ir Frankas Robinsonas.

Per 21 minutę M. Anisimovas pataikė 5 dvitaškius iš 6 ir abu baudų metimus. Be to jis po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.

22 minutes žaidusio D. Šalengos indėlis į pergalę - 4 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 2/3) taškai, 4 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir klaida.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs D. Songaila į svečių krepšį įmetė 28 taškus, po krepšiais atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė. Per 34 minutes lietuvis pataikė 13 dvitaškių iš 19 ir abu baudų metimus.

8 taškus pralaimėjusiems pelnė Aleksandras Lipovyjus, 6 - Vojdanas Stojanovskis.

Šešioliktąją pergalę 21-osiose rungtynėse iškovojo antrąją vietą užimantis Mariupolio „Azovmaš“ klubas, kuriame nebuvo registruotas Simonas Serapinas, namuose 90:86 (22:26, 21:21, 26:21, 21:18) įveikęs autsaiderį Kijevo „Kyiv“ (5/18) penketuką.

Trečiąją poziciją superlygoje užima Zaporožės „Ferro-ZNTU“ (17/6) krepšininkai.

Čerkasų „Čerkaski Mavpy“ (10/12) komanda su Tomu Delininkaičiu lieka devinta, Audriaus Prakuraičio treniruojama Dnieprozeržinsko „Dnipro-Azot“ (8/12) ekipa - vienuoliktojoje pozicijoje, o Valdemaro Chomičiaus vadovaujamas Dniepropetrovsko „Dnipro“ (6/15) klubas - lieka dvyliktas.