„Hoptrans-Sirenų“ pergalių seriją nutraukė „Aistės-LSU“

Lino Šalkaus auklėtinės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse išvykoje 63:74 (18:16, 22:25, 13:21, 10:12) nusileido Kauno „Aisčių-LSU“ (5-9) ekipai, kuri revanšavosi už lapkritį patirtą pralaimėjimą.

Rungtynių akimirkos.<br>A. Barzdžius

Jan 4, 2013, 11:32 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 12:28 AM

„Aistės-LSU“ atitrūko trečiame kėlinyje. Po ilgosios pertraukos grįžusios žaidėjos pelnė 14 taškų be atsako ir susikrovė dviženklį pranašumą (53:40, 24-ąją min.).

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui viešnių deficitas tapo rekordinis (42:58, 25-ąją min.). Visgi jos nenuleido rankų ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (59:64, 37-ąją min.). Tačiau į tai Ričardo Maceinos treniruojama komanda atsakė spurtu 7:2 ir mačo nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių. Šiose rungtynėse šeimininkės puikiai atakavo krepšį. „Aistės-LSU“ pataikė 27 metimus iš 55 bandymų (49 proc.), kuomet varžovės „iš žaidimo“ mėtė 31 proc. tikslumu (18/58 metimai).

Daugiau nei pusę savo taškų „Aistės-LSU“ pelnė iš baudos aikštelės (38).

Iki šio mačo „Hoptrans-Sirenos“ buvo laimėjusios keturis susitikimus iš eilės – prieš Klaipėdos „Fortūną“, Šiaulių „Rūtos-Universitetą“, „Uteną“ ir Vilniaus „Jaunuosius talentus“.

„Aistės-LSU“: Neringa Skadaitė 19, Laura Svarytė 17 (15 atk. kam., 5 kld.), Jolanta Marmienė 13 (7 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė 9, Laura Želnytė 8.

„Hoptrans-Sirenos“: Iveta Šalkauskė 18 (8 atk. kam.), Eglė Sarapaitė 13, RasaŽemantauskaitė-Matlašaitienė 11 (10 išpr. praž., 0/3 trit.), Eglė Tarasevičiūtė 10.

Pirmąją tarpusavio akistatą „Hoptrans-Sirenos“ savo aikštėje laimėjo 68:64.

Kitas rungtynes penktadienį (01.11) „Hoptrans-Sirenos“ išvykoje žais su Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“ krepšininkėmis. Tuo tarpu „Aistės-LSU“ tokiu pat metu namuose kovos su Šiaulių „Rūtos-Universitetu“.

Linas Šalkus („Hoptrans-Sirenų“ ekipos vyr. treneris): „Pralaimėjome, nes „LSU-Aistės“ geriau žaidė. Neįmetėme, neapsigynėme, tai taip ir sužaidėme. Reikia paklausti žaidėjų, kas nutiko trečiame kėlinyje. Aš negaliu įlysti į jų vidų. Galbūt pritrūko pasitikėjimo, kai viena nepataikė, tai ir kitos bijo mesti. Jeigu negali apsiginti, reikia užpulti, bet nepavyko padaryti ir to. Gynyba buvo prasta, bet apie puolimą tai nėra iš viso ką kalbėti.

Šiandien krepšininkės buvo ne tokios, kokios turėtų būti. Reikia mesti – jos veržiasi. Reikia mesti iš po krepšio laisvai – jos net nežiūri į krepšį. Galbūt čia tos šventės išmūšė iš vėžių. Jeigu varžovėms leidi mesti, tai jos ir įmes. Zoninė gynyba kažkiek padėjo, bet tik kelias atakas.“

BNS: Kiti rezultatai

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ - Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“ 73:81 (16:18, 18:26, 20:16, 19:21)

Ligita Kinkevičienė 21 tšk. Rima Valentienė 18 tšk.

Laima Rickevičiūtė 19 Mantė Kvederavičiūtė 17

Giedrė Kirstukaitė 8 Vita Kuktienė 12

Vilniaus „Jaunieji talentai“ - Klaipėdos „Fortūna“ 45:67 (12:20, 12:16, 6:16, 15:15)

Daugilė Šarauskaitė 10 Lina Aglinskaitė 21

Dalia Belickaitė 10 Monika Grigalauskytė 12

Laura Juškaitė 6 Eglė Šikšniūtė 12

Utenos „Utena“ - Šiaulių „Rūta-Universitetas“ 61:83 (19:21, 17:23, 13:14, 12:25)

Rita Milieškienė 12 Santa Okockytė 26

Rita Žilinskaitė 10 Lidija Panasiuk 24

Eglė Žygelytė 8 Sandra Baliutavičiūtė 15

Lietuvos moterų krepšinio lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):