R. Šiškausko debiutas mėgėjų krepšinio lygoje - dvigubas dublis

Kauno mėgėjų krepšinio lygos (KMKL) veteranų „35+“ lygoje triuškinančią pergalę pasiekė TPA Kaišiadorių (6-2) ekipa, rezultatu 107:80 patiesusi „Plastenos“ (3-5) krepšininkus. Nugalėtojus į priekį vedė pernai profesionalo karjerą baigęs Ramūnas Šiškauskas. 34 metų 198 cm ūgio Lietuvos rinktinės puolėjas pelnė 23 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

R. Šiškauskas debiutinėse rungtynėse surinko dvigubą dublį.<br>kmkl.lt

Jan 18, 2013, 9:44 AM, atnaujinta Mar 13, 2018, 6:30 PM

Psichologiškai jau po dviejų kėlinių rungtynes laimėję svečiai pergalę įtvirtino puikiai sužaistame trečiajame kėlinyje (13:39). Pernai profesionalaus krepšininko karjerą baigęs Ramūnas Šiškauskas buvo ryškiausias šių rungtynių veiksnys - į gimtinės komandą grįžęs žaidėjas tąvakar surinko 41 naudingumo balą. Rimtą paraišką pasiekti pergalę TPA Kaišiadorys pateikė rungtynių starte. 0:11 spurtas nekėlė abejonių šio susitikimo favoritu. Įsibėgėjus kėliniui „Plastenos“ vyrai atrado savąjį žaidimą. Vienu metu sumažinę skirtumą iki dviejų taškų (18:20), šeimininkai po pirmojo kėlinio varžovams leido džiaugtis ne itin ženklia persvara - 21:26. Antrojo kėlinio pradžioje Kaišiadorių komanda pamažu didino atotrūkį, o artėjant ilgajai pertraukai svečiai „iššovė“ dar smarkiau. A. Kavaliausko inicijuotas 0:9 spurtas padidino skirtumą iki dviženklio skaičiaus. Išsiderinęs „Plastenos“ žaidimas didelių vilčių antrai rungtynių pusei neteikė - 33:49. Kaišiadorių ekipa mačo baigtį nusprendė vos prasidėjus trečiam kėliniui. Skylėtą šeimininkų gynybą draskė komandinis svečių žaidimas. Įspūdingu skirtumu (13:39) laimėtas trečiasis kėlinys paskutinį ketvirtį pavertė tik formalumu. Tuo pasinaudojusiems šeimininkams iki finalinės sirenos pavyko sušvelninti nepadoriai didelį (42 tšk.)varžovų pranašumą.

„Plastena“: G. Vartavičius 32 tšk. (13 atk. k., 39 naud. b.), G. Arelis 15 tšk., N. Černis 12 tšk.

TPA Kaišiadorys: N. Čėsna 25 tšk. (35 naud. b.), R. Šiškauskas 23 tšk. (11 atk. k., 8 rez. p., 41 naud. b.), A. Kavaliauskas 14 tšk.