A. Kavaliauskas ir D. Zavackas svariai prisidėjo prie VEF pergalės Europos taurės „Last 16” etape

Trečiadienį Europos taurės „Last 16” etapo trečiajame ture buvo sužaisti septyni mačai: „Banvitspor“ - Liubercų „Triumf“ 86:79, Kijevo „Budivelnik“ - Podgoros „Budučnost“ 75:79, Nimburko ČEZ – Rygos VEF 80:85, Bilbao „Gescrap“ - „Valencia“ 91:76, „Zastal“ - Sankt Peterburgo „Spartak“ 69:89, Sevilijos „Cajasol“ - Krasnodaro „Lokomotiv“ 80:87, Kazanės „Uniks“ - Belgrado „Crvena Zvezda“ 78:59.

M. Anisimovas per 29 minutes pelnė 17 taškų (dvitaškiai: 6/9, baudų metimai: 5/7), atkovojo tris kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.<br>P. Mantautas

Jan 23, 2013, 8:48 PM, atnaujinta Mar 13, 2018, 9:27 AM

L grupėje antrąją pergalę iškovojo Kazanės „Uniks“ komanda, kurios trenerio asistentu dirba Gintaras Krapikas, o marškinėlius vilki buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkas Chuckas Eidsonas.

„Uniks“ komanda namuose 78:59 nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą, kuriai tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės.

„Uniks“: M. Chatmanas – 20, Ch. Eidsonas – 16, K. Kaiakoglou – 11, I. Vougioukas – 10, V. Veremenko – 9, T. Lyday – 7, N. Šabalkinas – 5.

„Crvena Zvezda“: E. Brownas – 13, D. Nelsonas – 12, I. Rakočevičius – 10, R. Katičius – 8, B. Lazičius ir M. Simonovičius – po 5, M. Scottas – 4, B. Savovičius – 2.

J grupėje antrąją pergalę iškovojo Ramūno Butauto treniruojama ir Donato Zavacko bei Antano Kavaliausko atstovaujama Rygos VEF ekipa, kuri po atkaklios kovos, trukusios iki mačo pabaigos, 85:80 palaužė Nimburko ČEZ komandą.

A. Kavaliauskas aikštėje praleido 25 minutes. Jis pelnė 15 taškų (dvitaškiai: 7/7, baudų metimai: 1/ 2), atkovojo 5 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

D. Zavackas rungtyniavo 23 minutes ir pelnė 13 taškų (dvitaškiai: 1/1, tritaškiai: 2/7, baudų metimai: 5/5), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

VEF: K. Janičenokas – 16, A. Kavaliauskas – 15, K. Berzinis – 14, D. Zavackas – 13, E. Rowlandas – 8, G. Jahovičius – 7, W. Danielsas ir D. Bertanis – po 6.

ČEZ: R. Rančikas – 18, V. Hrubanas – 14, T. Pokalekas – 11, J. Welschas – 10, P. Benda, D. Naymickas (8 atk. kam.) ir M. Pavkovičius – po 9.

Ne ką mažiau atkaklios rungtynės vyko I grupėje, kur Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo atstovaujama Kijevo „Budivelnik“ komanda 75:79 nusileido Podgoricos „Budučnost“ krepšininkams.

D. Šalenga per 19 minučių pelnė 4 taškus (dvitaškiai: 2/7), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko vieną naudingumo balą.

„Budivelnik“: M. Delaney – 20, M. Anisimovas – 17, A. Drozdovas ir L. Lyonsas – po 12, G. Tsintsadze – 7, D. Šalenga – 4, F. Robinsonas – 3.

„Budučnost“: C. Vitkovačius (10 atk. kam.) - 24, V. Michailovičius – 14, M. Popovičius – 11, D. Buničius – 10, A. Popovičius – 6, S. Miloševičius – 5, G. Lee – 4, D. Bostas – 3, M. Miloševičius – 2.

Trečiąją pergalę K grupėje iš eilės iškovojo Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda, kuri išvykoje 87:80 nugalėjo Sevilijos „Cajasol“ krepšininkus.

S. Jasaitis rungtyniavo 23 minutes, pelnė 7 taškus (dvitaškiai: 2/2, tritaškiai: 1/ 2), atkovojo keturis ir perėmė vieną kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Kalnietis žaidė 33 minutes ir pelnė 15 taškų (dvitaškiai: 7/8, tritaškiai: 0/2, baudų metimai: 1/1), atkovojo du kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, dukart suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

„Lokomotiv“: D. Brownas – 28, A. Maričius – 26 (9 atk. kam.), M. Kalnietis – 15, N. Calathesas (8 rez. perd.) - 9, S. Jasaitis – 7, S. Bykovas – 2.

„Cajasol“: L. Bogdanovičius – 18, J. Sastre – 14, O. Balvinas ir L. Williamsas – po 12, J. Hollandas – 9, R. Blakney – 7, B. Asbury – 4, B. Burjanadze ir T. Satoranskis – po 2.

I grupė

„Banvitspor“ - Liubercų „Triumf“ 86:79 (22:11, 26:23, 14:28, 24:17)

Kijevo „Budivelnik“ - Podgoros „Budučnost“ 75:79 (18:20, 22:24, 25:11, 10:24)

J grupė

Nimburko ČEZ – Rygos VEF 80:85 (25:19, 17:15, 17:20, 21:31)

Bilbao „Gescrap“ - „Valencia“ 91:76 (23:16, 18:28, 25:12, 25:20)

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):
1. Rygos VEF (Latvija)                            2  1  266:242

2. Valensijos „Basket“ (Ispanija) 2 1 244:250

3. Nymburko ČEZ (Čekija) 1 2 242:250

4. Bilbao „Uxue Baket“ (Ispanija) 1 2 250:260

K grupė

„Zastal“ - Sankt Peterburgo „Spartak“ 69:89 (19:24, 8:24, 20:19, 22:22)

Sevilijos „Cajasol“ - Krasnodaro „Lokomotiv“ 80:87 (23:17, 18:17, 16:26, 23:27)

K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)          3  0  267:237

2. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 2 1 237:212

3. Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) 1 2 232:252

4. Sevilijos „Cajasol“ (Ispanija) 0 3 206:241

L grupė

Kazanės „Uniks“ - Belgrado „Crvena Zvezda“ 78:59 (10:16, 26:19, 24:17, 18:7)

L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Stambulo „Galatasaray Medical Park“ (Turkija)  2  1  247:220

2. Kazanės „Unics“ (Rusija) 2 1 245:228

3. Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) 1 2 233:264

4. Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija) 1 2 256:269

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?