EUROLYGA

„Nuggets“ sėkmingai žengia rekordinės pergalių serijos link (3 video)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį NBA čempionate buvo sužaisti penki mačai: „Cleveland Cavaliers“ - „Denver Nuggets“ 103:111, „Philadelphia 76ers” - „Charlotte Bobcats” 87:76, „Dallas Mavericks” - „Golden State Warriors” 116:91, „Milwaukee Bucks” - „Detroit Pistons” 100:105, „Sacramento Kings” - „Utah Jazz” 120:109.

„Nuggets“ ir „Cavaliers“ susitikimas.<br>AP

Feb 10, 2013, 9:39 AM, atnaujinta Mar 12, 2018, 6:16 AM

Danilo Gallinari pelnė 19 taškų, Kennethas Fariedas pridėjo 17, o „Denver Nuggets“, nugalėjusi „Cleveland Cavaliers“ 111:103, pratęsė pergalių seriją iki devynių.

„Nuggets“ laimėjo 15 iš 17 rungtynių. Jų pergalių serija – ilgiausia nuo 2005 metų, kuomet Denverio klubas iškovojo dešimt pergalių paeiliui.

„Cavaliers“ komandoje išsiskyrė Kyrie Irvingas, pelnęs 26 taškus. Su šiuo pralaimėjimu nutrūko trijų iš eilės „Cavaliers“ komandos pergalių serija. Klivlendo klubas keturių mačų iš eilės nėra laimėjęs nuo 2010 metų kovo. Tuomet ekipoje paskutinį sezoną sužaidė LeBronas Jamesas.

„Dallas Mavericks“ komanda 116:91 nugalėjo „Golden State Warriors“ krepšininkus. Pergalę iškovojusiai Dalaso ekipai Shawnas Marionas pelnė 26 taškus. Tai didžiausias jo pasiekimas šiame sezone. Dirkas Nowitzki pelnė 15 taškų.

„Mavericks“ „Warriors“ ekipą šiame sezone nugalėjo pirmą kartą. Dalaso klubas jau antrajame kėlinyje susikrovė 27 taškų pranašumą.

„Cleveland Cavaliers“ - „Denver Nuggets“ 103:111 (32:30, 20:28, 21:26, 30:27)

„Philadelphia 76ers” - „Charlotte Bobcats” 87:76 (23:17, 15:20, 25:17, 24:22)

„Dallas Mavericks” - „Golden State Warriors” 116:91 (30:16, 32:20, 23:30, 31:25)

„Milwaukee Bucks” - „Detroit Pistons” 100:105 (22:33, 34:24, 26:24, 18:24)

„Sacramento Kings” - „Utah Jazz” 120:109 (31:29, 31:25, 25:20, 33:35)