EUROLYGA

„Raptors“ paskutiniu metimu išplėšė pergalę, J. Valančiūnas pelnė 8 taškus

Paskutiniuoju metimu, iki mačo pabaigos likus žaisti penkioms sekundėms, pergalę NBA čempionate naktį iš antradienio į trečiadienį išplėšė Jono Valančiūno atstovaujama „Toronto Raptors“ komanda, kuri namuose 109:108 palaužė „Denver Nuggets“ krepšininkus. Kitose rungtynėse Donato Motiejūno atstovaujama „Houston Rockets“ komanda išvykoje 116:107 nugalėjo „Golden State Warriors“ krepšininkus. D. Motiejūnas nežaidė trenerio sprendimu.

J. Valančiūnas pelnė 8 taškus.<br>AP

Feb 13, 2013, 11:38 AM, atnaujinta Mar 12, 2018, 12:51 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

J. Valančiūnas mačą pradėjo starto penkete ir sužaidė 32 minutes. Aukštaūgis pelnė 8 taškus (dvitaškiai: 1/3, baudų metimai: 6/6), atkovojo 8 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, triskart prasižengė ir keturiskart suklydo.

Pergalę šiose rungtynėse „Raptors“ komandai padovanojo naujoko Rudy Gay'aus metimas.

Ketvirtąjį kėlinį „Raptors“ komanda pradėjo pirmaudama 82:78, tačiau netrukus dviem taikliais tritaškiais iš eilės prabilo J. Lucas trečiasis – 88:82. Varžovai taip pat netylėjo, tačiau J. Lucaso trečiojo šoviniai dar nebuvo pasibaigę – sužaidus tris minutes „Raptors“ pirmavo 91:83.

Įpusėjus kėliniui „Nuggets“ priartėjo iki 94:97, tačiau A. Andersonas tritaškiu vėl atitolino savo ekipą – 100:94. Iki mačo pabaigos likus žaisti minutę „Raptors“ pirmavo 107:106. Netrukus prie baudų metimo linijos stojęs Z. Randolphas pataikė du metimus – 108:107.

Šeimininkai susirengė į svarbią ataką, bet A. Andersono metimas skriejo pro šalį. „Raptors“ sirgalių laimei, tas pats krepšininkas atkovojo kamuolį puolime. Netrukus D. Casey paprašė minutės pertraukėlės ir iki mačo pabaigos likus žaisti 4,9 sekundės R. Gay'us pataikė pergalingą dvitaškį – 109:108.

„Raptors“ paskutiniame kėlinyje pataikė septynis tritaškius.

„Toronto Raptors“ - „Denver Nuggets“ 109:108 (28:21, 26:31, 28:26, 27:30)

„Raptors“ (20/32): D. DeRozanas (8 atk. kam.) - 22, R. Gay – 17, J. Lucasas trečiasis – 14, K. Lowry (10 rez. perd.) - 11, A. Andersonas – 10, A. Johnsonas (7 atk. kam.), J. Valančiūnas (8 atk. kam.) ir L. Fieldsas – po 8, T. Rossas – 7, A. Bargnani – 4.

„Nuggets“ (33/20): T. Lawsonas (9 rez. perd.) - 29, A. Randolphas (7 atk. kam.) - 16, K. Fariedas (11 atk. kam.) - 15, A. Milleris – 12, C. Breweris – 9, K. Koufos (10 atk. kam.) - 8, J. Hamiltonas – 7, E. Fournieris – 6, T. Mozgovas – 4, J. McGee – 2.

„Golden State Warriors” - „Houston Rockets” 107:116 (34:30, 22:27, 23:31, 28:28)