„Neptūnas“ Klaipėdoje neatsilaikė prieš „Nižnij Novgorod“ komandą

VTB jungtinės lygos turnyre Klaipėdos „Neptūnas“ savo aikštėje 72:90 (29:23, 12:21, 21:26, 10:20) pralaimėjo Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ krepšininkams.

"Neptūnas" patyrė skaudų pralaimėjimą savų sirgalių akivaizdoje.<br>kkneptunas.lt

Feb 17, 2013, 8:47 PM, atnaujinta Mar 11, 2018, 5:02 PM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

„Neptūnas“ Jungtinės lygos B grupėje turi dvi pergales ir trylika pralaimėjimų, bei užima prišpaskutinę, devintąją vietą.

„Neptūnas“: V. Vasylius – 16, V. Šarakauskas – 14, D. Gailius – 13, R. Broadusas – 11, G. Gustas – 6, M. Runkauskas – 5, L. Mikalauskas – 4, E. Dainys – 3.

„Nižnij Novgorod“: O. Throtteris ir P. Korobkovas – po 17, S. Antonovas – 15, A. Jakovenka – 13, V. Paninis – 10, D. Golovinas – 8, D. Thompsonas – 7, I. Saveljevas – 3.

Skaudžią nesėkmę patyrė „Doneck“ komanda su Dariumi Songaila. „Doneck“ išvykoje po pratęsimo 90:96 (23:19, 13:15, 20:20, 21:23, 13:19) nusileido „Astana“ komandai.

Besibaigiant ketvirtajam kėliniui likus mažiau nei 10 sekundžių „Doneck“ pirmavo 76:75. D. Songaila stojo prie baudų metimo linijos. Tik vienas iš dviejų lietuvio metimų buvo taiklus.

Per likusį laiką B.Cvetkovičius  smeigė dvitaškį ir išplėšė pratęsimą.

Per pridėtą laiką geriau sekėsi aikštės šeimininkams. Pratęsimą jie laimėjo 19:13 ir iškovojo pergalę.

D. Songaila buvo rezultatyviausias „Doneck“ ekipoje. Jis pelnė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda išvykoje 89:78 (23:15, 20:22, 18:23, 28:18) nugalėjo Liubercų „Triumf“ komandą.

Nugalėtojams Mantas Kalnietis per 23 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Simas Jasaitis per 13 minučių pelnė 5 taškus, atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Kitose rungtynėse Maskvos CSKA savo aikštėje 68:57 (21:18, 21:8, 22:12, 4:19) nugalėjo „Minsk“ komandą.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė 19 taškų pelnęs Zoranas Ercegas, 16 taškų pridėjo Sonny Weemsas, 9 – Aleksandras Kaunas.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

10.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 15 2 13 13

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

9. Klaipėdos „Neptūnas“ 15 2 13 13

10.Minsko „Minsk“ (Baltarusija) 15 1 14 7