Lemiamomis NBA mačo sekundėmis - dviguba „Nets“ žaidėjo sėkmė (video)

Joe Johnsonas sužaidė fantastišką mačą ir tapo „Brooklyn Nets (32 pergalės/ 22 pralaimėjimai) komandos pergalės kalviu rungtynėse su „Milwaukee Bucks“ (26/26) komanda.

Feb 20, 2013, 5:48 PM, atnaujinta Mar 11, 2018, 11:06 AM

„Nets“ po pratęsimo 113:111 nugalėjo „Bucks“ krepšininkus, o už pergalę Bruklino ekipos sirgaliai plojimais dėkojo J. Johnsonui.

31 metų 201 cm ūgio krepšininkas ketvirtajame kėlinyje pataikė tritaškį ir išplėšė pratęsimą. Baigiantis papildomam laikui, kuomet rezultatas buvo 111:111, paskutinėmis sekundėmis J. Jonsonas pataikė pergalingą dvitaškį.

„Tai nepakartojamas jausmas. Nesvarbu, ar tai reguliarusis sezonas, ar atkrintamosios rungtynės, jausmas visada nuostabus. Labai šaunu matyti tokius laimingus žmones“, - teigė J. Johnsonas, pelnęs 24 taškus.

Brookas Lopezas ir Deronas Williamsas pelnė po 19 taškų. Pergalę iškovojusi „Nets“ komanda nutraukė trylikos iš eilės pralaimėjimų „Bucks“ ekipai seriją, kuri tęsiasi nuo 2009 metų kovo.

Šį sezoną „Nets" žaidėju tapęs J. Johnsonas per rungtynes pelno po 17 taško.