NBA rungtynėse - vėl galingas J. Valančiūno žaidimas

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį.<br>„Reuters”

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 1, 2013, 6:26 PM, atnaujinta Mar 9, 2018, 12:21 AM

Sekmadienį išvykoje Toronto ekipa 92:109 (25:27, 25:33, 26:30, 16:19) turėjo pripažinti į dešimtąją poziciją Rytų konferencijoje pakilusių „Washington Wizards“ (27 pergalės ir 46 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą bei patyrė šeštą nesėkmę per septynerias paskutiniąsias čempionato rungtynes.

Starto penkete rungtyniavęs Jonas Valančiūnas antrame mače iš eilės pasižymėjo dvigubu dubliu - pelnė 18 taškų bei po krepšiais atkovojo 10 kamuolių (3 - puolime). Iki didžiosios pertraukos aukštaūgis pelnė 16 taškų.

Be to, rezultatyviausiai savo ekipoje žaidęs lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo bei trissyk prasižengė. Per 36 su puse žaidimo minutės (36:34) lietuvis pataikė 5 dvitaškius iš 9 bei realizavo 8 baudų metimus iš 10.

Linas Kleiza mačui Vašingtone buvo registruotas, tačiau aikštelėje nepasirodė.

Po 15 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė DeMaras DeRozanas ir Kyle'as Lowry'is, 11 - Rudy'is Gay'us, 10 - Sebastianas Telfairas, po 8 - Amiras Johnsonas (12 sugriebtų kamuolių) bei Landry'is Fieldsas.

Arenos šeimininkų, kurie namuose iškovojo septintą pergalę iš eilės, gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Bradley'is Bealas (24 tšk.), Emeka Okaforas (19 tšk. ir 10 atk. kam.), Johnas Wallas (18 tšk. ir 10 rezultatyvių perdavimų), Kevinas Seraphinas (13 tšk.) bei Trevoras Ariza (10 taškų).