K. Lavrinovičius - tarp naudingiausių Eurolygos savaitės žaidėjų

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 6, 2013, 10:53 AM, atnaujinta Mar 8, 2018, 6:13 PM

„Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos sezoną baigė pergale 90:81 namuose prieš Bambergo „Brose Basket“ (Vokietija) ekipą, o 33-jų metų 209 cm ūgio žalgirietis ketvirtadienį pelnė 20 taškų, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo triskart prasižengė ir išprovokavo 3 varžovų pražangas.

Per 27 žaidimo minutes (27:14) K. Lavrinovičius pataikė 1 tritaškį iš 3, 6 dvitaškius iš 7 bei visus 5 baudų metimus.

Naudingiausiu paskutiniosios „Top 16“ turnyro savaitės krepšininku tapo net 37 balus surinkęs graikas Kostas Papanikolaou, kurio Atėnų „Olympiacos“ (Graikija) klubas namuose 79:70 įveikė Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „CHimki“ (Rusija) komandą ir užsitikrino vietą Eurolygos ketvirtfinalyje.

23-jų metų 203 cm ūgio puolėjo indėlis į pergalę - 21 taškas, 12 atkovotų ir 2 perimti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 blokuoti varžovų metimai, klaida, pražanga ir 3 išprovokuotos svečių pražangos. Per 32 minutes (31:50) K. Papanikolaou pataikė visus 6 tritaškius, 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo vienintelį baudos metimą.

Antrąją vietą tarp naudingiausių savaitės žaidėjų su 30 balų užėmė 27-erių metų 210 cm ūgio lenkas Maciejus Lampe (Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija), o trečią-ketvirtą vietas su 28 naudingumo balais pasidalijo 29-erių metų 208 cm ūgio „Chimki“ klubo puolėjas ir JAV Jamesas Augustine'as ir 19-metis 197 cm ūgio „FC Barcelona Regal“ (Ispanija) komandos žaidėjas ispanas Alejandro Abrinesas.