Ukrainos superlygos ketvirtfinalyje D. Songaila atliko dvigubą dublį

Trečiosiose Ukrainos superlygos ketvirtfinalio rungtynėse trečiąją vietą

Trečiajame serijos mače D. Songaila pasižymėjo dvigubu dubliu - pelnė 26 taškus bei po krepšiais atkovojo 10 kamuolių.<br>R. Danisevičius

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 13, 2013, 4:58 PM, atnaujinta Mar 8, 2018, 8:42 AM

Pirmąsias dvejas rungtynes namuose Mariupolio krepšininkai laimėjo 102:93 bei 82:74.

Trečiajame serijos mače D. Songaila pasižymėjo dvigubu dubliu - pelnė 26 taškus bei po krepšiais atkovojo 10 kamuolių. Be to, jis atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau išnaudojo penkių asmeninių pražangų limitą. Per 37 su puse žaidimo minutės (37:23) Lietuvos krepšininkas pataikė 12 dvitaškių iš 13 bei realizavo abu baudų metimus.

S. Serapinas penktadienio rungtynėms Donecke nebuvo registruotas, o ketvirtasis serijos mačas sekmadienį vėl bus žaidžiamos Donecke.

Trečią nesėkmę ketvirtfinalio serijoje taip pat patyrė (0-3) reguliarųjį sezoną septinta baigusi Čerkasų „Čerkaski Mavpy“ komanda su Tomu Delininkaičiu, penktadienį svečiuose 76:83 (15:18, 19:21, 17:23, 25:21) turėjusi pripažinti antrojoje pozicijoje likusių Zaporožės „Ferro-ZNTU“ krepšininkų pranašumą.

Pirmuosius du mačus svečiuose Čerkasų klubas varžovams pralaimėjo 83:88 bei 89:93 (po pratęsimo).

Trečiosiose rungtynėse lietuvis į nugalėtojų krepšį įmetė 14 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, keturiskart suklydo bei sykį prasižengė. Per nepilnas 30 žaidimo minučių (29:43) T. Delininkaitis pataikė 4 tritaškius iš 7, prametė vienintelį dvitaškį ir realizavo abu baudų metimus.

Ketvirtąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes Čerkasuose komandos žais sekmadienį.