„Doneck“ ir „Lokomotiv“ mūšyje pergalę šventė Rusijos ekipa, lietuviai - rezultatyviausi savo komandose

Antradienį sužaistame Jungtinės lygis aštuntfinalio pirmajame mače „Nižnij Novgorod“ krepšininkai beviltiškai sužaidė paskutinį kėlinį ir savo aikštėje 69:83 (15:19, 20:18, 24:13, 10:33) pralaimėjo Sankt Peterburgo „Spartak“ klubui, kuris serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

M. Kalnietis pelnė 22 taškus.<br>M. Kulbis

May 2, 2013, 5:59 PM, atnaujinta Mar 7, 2018, 9:26 AM

Nugalėtojams L. Mavrokefalidis pelnė 19 taškų, J. Strelniekas – 12, F. Dmitrievas – 11, J. Carteris - 10. Šeimininkams S. Antonovas įmetė 17 taškų, I. Savlejevas ir V. Paninas - po 11.

Šios poros nugalėtojas ketvirtfinalyje susitiks su Kauno „Žalgiriu“.

Namuose rungtyniavusi Dariaus Songailos atstovaujama „Doneck" 80:86 (21:18, 18:23, 23:25, 18:20) nusileido Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio atstovaujamai Krasnodaro „Lokomotiv". Serijoje iki dviejų pergalių Rusijos ekipa pirmauja 1-0.

D. Songaila per 27 min. pelnė 24 taškus (11/18 dvitaškiai, 2/3 baudų metimai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė tris kamuolius ir buvo savo ekipoje rezultatyviausias žaidėjas.

Rusijos ekipoje taip pat solidžiu žaidimu išsiskyrė abu lietuviai. Mantas Kalnietis per 38 min. pelnė 22 taškus (7/11 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/2 baudų metimai) ir taip pat buvo rezultatyviausias ekipoje.

Simas Jasaitis rungtyniavo 32 minutes, pelnė 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/4 baudų metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus, padarė dvi klaidas.