16 taškų atsilikinėjusi „Spurs“ po dviejų pratęsimų palaužė „Warriors“ ekipą (video)

NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje pirmadienio vakarą virė atkakli kova - „San Antonio Spurs“ krepšininkai namie po dviejų pratęsimų 129:127 (25:28, 24:25, 31:39, 26:14, 9:9, 14:12) palaužė „Golden State Warriors“ ir serijoje pirmauja 1:0.

"Warriors" komandos neišgelbėjo S. Curry, pelnęs 44 taškus.<br>AP

May 7, 2013, 11:29 AM, atnaujinta Mar 7, 2018, 3:34 AM

Pergalę „Spurs“ komandai atnešė M. Ginobili tritaškis likus 1,2 sek. iki antrojo pratęsimo pabaigos. „Warriors“ žaidėjas J. Jackas aidint finalinei sirenai metė tritaškį, tačiau jis buvo netaiklus.

„Spurs“ krepšininkai buvo atsidūrę ant prarajos krašto, nes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos atsilikinėjo 16 taškų. Tačiau per likusį laiką šeimininkai laimėjo atkarpą 18:2 ir išplėšė pratęsimą.

„Warriors“ komandos neišgelbėjo ir rezultatyvus S. Curry žaidimas - ekipos lyderis pelnė 44 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas trečiajame kėlinyje pelnė 22 taškus, vienu metu - 12 iš eilės.

Ouklando komandai viešnagės San Antonijuje jau seniai neatnešė pergalės džiaugsmo - „Warriors“ komanda „Spurs“ aikštėje pralaimėjo net 30 kartą iš eilės.

„Spurs“: T. Parkeris (8 atk. kam., 8 rez. perd.) - 28, D. Greenas - 22, T. Duncanas (11 atk. kam.) - 19, K. Leonardas (9 atk. kam.) - 18, M. Ginobili (7 atk. kam., 11 rez. perd.) - 16, G. Nealas - 10, B. Diaw - 7, M. Bonneris - 5, D. Blairas ir C. Josephas - po 2.

„Warriors“: S. Curry (11 rez. perd., 6 kld.) - 44 (18/35 metimų), H. Barnesas ir K. Thompsonas - po 19, J. Jackas - 15, A. Bogutas (15 atk. kam.) ir D. Greenas - po 10, C. Landry - 8, K. Bazemore - 2.