„Lietuvos ryto“ jauniai Eurolygos turnyrą baigė triuškinančiu pralaimėjimu

Vilniaus „Lietuvos ryto“ jaunių komandai nepavyko pergalingai baigti Eurolygos jaunių (iki 18 metų) turnyro. Paskutinėse A grupės rungtynėse vilniečiai 54:73 (11:16, 10:21, 19:17, 14:19) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ bendraamžiams. „Lietuvos rytui“ nepavyko iškovoti nė vienos pergalės ir apginti titulo.

Pernai vilniečiai tapo čempionais.<br>D. Umbrasas

May 11, 2013, 9:04 PM, atnaujinta Mar 6, 2018, 9:58 PM

Stipriau rungtynes pradėję varžovai viso kėlinio metu išlaikė iniciatyvą ir po pirmojo ketvirčio turėjo 5 taškų pranašumą (16:11).

Antrajame kėlinyje "Crvena Zvezda" toliau didino savo pranašumą ir po antrojo ketvirčio turėjo jau 16 taškų persvarą (37:21).

Po ilgosios pertraukos  varžovai nemažino apsukų. Trečiąjį kėlinį vilniečiai baigė turėdami 14 taškų deficitą (40:54).

Ketvirtajame kėlinyje vilniečiams atsitiesti nepavyko. "Crvena Zvezda" laimėjo rungtynes 73:54.

„Lietuvos rytas“: R. Pipiras – 9, D. Kumelis ir A. Suliauskas – po 8, G. Žalalis, L. Ganas ir B. Vaitulionis – po 7, N. Giga – 4, D. Pogudzinskas ir G. Brazauskas – po 2.

A grupės nugalėtoja bei pirmąja finalo dalyve tapo Badalonos „Joventut“ (Ispanija) aštuoniolikmečių ekipa, 75:62 privertusi pasiduoti trečiojoje pozicijoje likusių jaunųjų Kinijos rinktinės (1/2) krepšininkų pranašumą.

Jaunųjų Badalonos krepšininkų varžovais sekmadienį finale bus tris pergales iškovoję tautiečiai iš „FC Barcelona Regal“ gretų.

Pirmosiose rungtynėse  „Lietuvos rytas“ 65:77 pralaimėjo Badalonos „Joventut“ komandai, o antrosiose 57:66 nusileido Kinijos rinktinei.