„Heat“ smogė atgal - „Spurs“ ekipa sutriuškinta Majamyje

„Miami Heat“ krepšininkai išliejo pyktį. Antrosiose NBA finalo serijos rungtynėse čempionų titulą ginantys Majamio žaidėjai namie 103:84 (22:22, 28:23, 25:20, 28:19) nugalėjo „San Antonio Spurs“ ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

Vienas „Heat“ lyderių D. Wade'as pelnė 10 taškų.<br>„Reuters"

2013-06-10 07:25, atnaujinta 2018-03-05 17:43

Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai dar pirmavo 62:61, bet šeimininkai kirto iš peties - laimėjo 10 minučių atkarpą 33:5 ir ketvirtojo kėlinio viduryje jų persvarą pasiekė net 27 taškus (96:69).

„Heat“ lyderis L. Jamesas pirmojoje rungtynių dalyje prametė 10 metimų iš 13, bet trečiajame ėmėsi iniciatyvos ir padėjo savo komandai atitrūkti nepavejamai. Jis pelnė 17 taškų.

Kukliai šį kartą sužaidė „Spurs“ lyderiai - T. Parkeris pelnė 13 taškų, prametė 9 metimus ir suklydo 5 kartus. T. Duncanas surinko tik 9 taškus, M. Ginobili - 5.

Šį kartą „Heat“ krepšininkai demonstravo drausmingą žaidimą - šeimininkai suklydo tik 6 kartus. Pirmajame mače keturias klaidas padarę „Spurs“ žaidėjai antrajame mače suklydo 16 kartų.

„Heat“: M. Chalmersas - 19, L. Jamesas (8 atk. kam., 7 rez. perd.) - 17 (7/17 metimų), R. Allenas - 13, Ch. Boshas (10 atk. kam.) - 12,  M. Milleris ir C. Andersenas - po 9, U. Haslemas - 5, R. Lewisas - 4, Sh. Battieras - 3, N. Cole'as - 2.

„Spurs“: D. Greenas - 17, T. Parkeris (5 rez. perd., 5 kld.) - 13 (5/14 metimų), G. Nealas - 10, K. Leonardas ir T. Duncanas (11 atk. kam., 3/13 metimų) - po 9, C. Josephas - 8, M. Ginobili ir M. Bonneris - po 5, T. Splitteris - 4, P. Millsas ir D. Blairas - po 2.

NBA finalas keliasi į San Antonijų - trečiasis serijos mačas vyks antradienį.