„Heat” treneris E. Spoelstra: „L. Jamesas ilgai negalėjo atrasti savo ritmo“

„Miami Heat“ antrosiose NBA finalo serijos rungtynėse įveikė varžovus 103:84 bei išlygino serijos iki 4 pergalių rezultatą. Dabar ekipos savo sąskaitoje turi po vieną pergalę. Antrosiose rungtynėse Majamio komanda pergalingą persvarą susikrovė antroje mačo pusėje, kai spurtavo 33-5 ir ketvirtojo kėlinio viduryje priekyje buvo 27 taškais.

L. Jamesas antrame mače pelnė 17 taškų.<br>AP

AP ir lrytas.lt inf.

Jun 10, 2013, 9:06 AM, atnaujinta Mar 5, 2018, 5:43 PM

„LeBronas ilgai negalėjo pajausti žaidimo ritmo ir kiti vaikinai turėjo jam padėti. Puikiai sužaidė Mario Chalmersas, Ray`us Allenas and Mike Milleris rasdavo spragų varžovų gynyboje.

Mačo pirmoje dalyje į priekį ekipą vedė Dwyane'as Wade'as ir Chrisas Boshas, gynyboje talkino LeBronas Jamesas“, - teigė „Miami Heat“ strategas Ericas Spoelstra.

Naudingiausias lygos žaidėjas LeBronas Jamesas puolant pirmoje mačo pusėje nebuvo toks efektyvus.

Tačiau jis prabilo trečiajame kėlinyje, sužaidė agresyviau ir tapo galinga Majamio ekipos puolimo jėga.

„Kai ėmiau žaisti kiečiau, komandos draugai man padėjo, taip pat ėmė aktyviau rungtyniauti ir pagaliau mes ketvirtajame kėlinyje pasiekėme persvarą.

Manau, Mario Chalmersas mūsų ekipoje žaidė ypač naudingai, jis leido man pailsėti, sulaukti savo šansų“, - teigė L. Jamesas.