Europos moterų krepšinio čempionato finale kovos Ispanijos ir Prancūzijos ekipos

Prancūzijoje vykstančio 34-ojo Europos moterų krepšinio čempionato pirmame pusfinalyje nesunkią pergalę iškovojo Ispanijos krepšininkės, kurios 88:69 (19:7, 29:21, 21:14, 19:27) įveikė Serbijos komandą.

Pirmame pusfinalyje nesunkią pergalę iškovojo Ispanijos krepšininkės, kurios 88:69 įveikė Serbijos komandą.<br>FIBAeurope.com

2013-06-28 20:46, atnaujinta 2018-03-05 02:33

Kitame pusfinalyje aikštės šeimininkės prancūzės 57:49 (22:11, 9:12, 18:17, 8:9) įveikė Turkijos ekipą ir taip pat pateko į finalą.

Ispanės nuo pat rungtynių pradžios diktavo tempą ir po pirmojo kėlinio susikrovė 12 taškų persvarą.

Serbėms ir antrame kėlinyje nesisekė stabdyti ispanių atakų, po pirmosios mačo dalies ekipas skyrė solidus 20 taškų skirtumas.

Po pertraukos Ispanijos komanda neatsipalaidavo ir intriga rungtynėse negrįžo. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, nes rungtynių nugalėtoja jau nekėlė abejonių.

Ispanija - Serbija 88:69 (19:7, 29:21, 21:14, 19:27)

Ispanija: S. Lyttle - 22, C. Ouvina - 19, M. Xargay - 13, A. Torrens - 11, L. Nicholls ir S. Dominguezas- 5, C. Lima, L. Gil, Q. Casas ir A. Valdemoro - po 2.

Serbija: J. Rad ir D. Butulija - po 15, S. Cado - 10, T. Radocaj ir J. Milovanovič - po 7, A. Dabovič ir I. Ajanovič - po 4, I. Matič - 3, S. Krnjič ir B. Vulič - 2.

Prancūzija - Turkija 57:49 (22:11, 9:12, 18:17, 8:9)

Prancūzija: E. Gomis - 11, E. Miyem - 10, E. Lawson-Wade - po 8, I. Yacoubou - 8, E. Ndongue ir D. Tchatchouang - po 6, S. Gruda ir C. Dumerc - po 4.

Turkija: E. Tuncluer - 20, N. Yilmaz - 13, B. Vardarli - 9, I. Alben - 4, Q. Hollingsworth - 2, B. Caglar - 1.