N. Nedovičius prie serbų pergalės prieš turkus prisidėjo 15 taškų

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Nemanja Nedovičius prie Serbijos rinktinės pergalės draugiškose rungtynėse Slovėnijoje prisidėjo 15 taškų. Būsimi Lietuvos rinktinės varžovai serbai keturių ekipų turnyre 78:63 (23:18, 20:9, 13:20, 22:16) nugalėjo Turkijos komandą.

N. Nedovičius rungtyniavo 32 minutes ir pelnė 15 taškų.<br>G. Šiupario nuotrauka iš archyvo

Aug 3, 2013, 11:33 AM, atnaujinta Mar 2, 2018, 4:32 AM

N. Nedovičius rungtyniavo 32 minutes ir pelnė 15 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Serbiją į priekį vedė Nenadas Krstičius, kuris atkovojo 7 kamuolius ir pelnė 23 taškus.

Turkijos ekipoje rezultatyviausi buvo Baris Ermis ir Hedo Turkoglu. Abu krepšininkai pelnė po 11 taškų.