LSU krepšininkai įveikė svečius iš JAV

Naujajam sezonui besirengiantys

ELTA ir lrytas.lt inf.

Aug 14, 2013, 12:20 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 11:05 PM

LSU ekipa po dviejų kėlinių pirmavo 38:27, o įpusėjus trečiajam kėliniui, įgijo 13 taškų persvarą (46:33). Merserio universiteto krepšininkai pasivijo varžovus ir ketvirtojo kėlinio pradžioje persvėrė rezultatą savo naudai 51:50. Vis dėlto kauniečiams pavyko sustabdyti amerikiečių spurtą, o po Tauranto Tamošiūno ir Šarūno Vingelio tritaškių, likus 3 min. iki rungtynių pabaigos, vėl atitrūko 65:58.

LSU komandai Žygimantas Skučas pelnė 17 taškų, Š.Vingelis - 16, Tomas Urbonas (9 atk. kam.) ir Vidmantas Sragauskis - po 8.

Merserio universiteto ekipoje Phillipas Leonardas surinko 12 taškų.

Pirmadienį LSU po pratęsimo 100:109 pralaimėjo iš JAV studentų krepšinio lygos (NCAA) žaidėjų sudarytai komandai „Athletes in Action“.