Pirmasis 2007-ųjų NBA naujokų biržos šaukimas po 4 metų vėl įkrovė į krepšį

Trečiadienio naktį sužaistos 11 NBA ikisezoninių rungtynių. Vakaras buvo ypatingas „Miami Heat“ žaidėjui Gregui Odenui.

G.Odenas prieš išbėgdamas į aikštę labai jaudinosi. Tai įrodo ir 2 klaidos per 4 minutes.<br>AP nuotr.

Oct 24, 2013, 9:32 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 9:41 PM

Pirmasis 2007 metų NBA naujokų biržos šaukimas po ketverių metų pertraukos galiausiai vėl įkrovė į krepšį.

Sunkių traumų kamuotas 25 metų „centras“ krepšio konstrukciją sudrebino jau pirmu prisilietimu prie kamuolio. Paskutinį kartą G.Odenas rungtynėse dalyvavo 2009 metų gruodžio 5-ąją.

NBA čempionų atsarginių suolas plojimais ir šūksniais palydėjo efektingą G.Odeno epizodą. „Heat“ nugalėjo „New Orleans Pelicans“ krepšininkus 108:95 (28:34, 30:26, 19:22, 31:13).

Nugalėtojams LeBronas Jamesas pelnė 27, Dwyane‘as Wade‘as (7 rez. perd.) – 25, Chrisas Boshas (9 atk. kam., 7 rez. perd.) – 14, Chrisas Andersenas – 13 taškų.

G.Odenas per 4 minutes pasižymėjo 2 taškais, atkovojo 2 kamuolius, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

Pralaimėjusiems Ericas Gordonas surinko 19, Anthoony Morrow – 16, Jrue Holiday‘us – 12 taškų.