M.Solopova Turkijoje pelnė keturis taškus

Antrąją pergalę penktosiose

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 4, 2013, 5:33 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 2:55 PM

M.Solopovos sąskaitoje - 4 (tritaškiai 1/5, baudos 1/2) taškai, 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir pražanga per 21 minutę (21:12).

26 taškus nugalėtojoms pelnė Latoya Thomas, 11 - Christi Thomas.

Šeimininkių gretose išsiskyrė Doneeka Hodges (17 tšk.), Delisha Milton bei Katerina Snycina (po 15 tšk.).

Antrąją nesėkmę čempionate patyrė bei į septintąją poziciją smuktelėjo Gintarės Petronytės Antakijos „Homend Belediyesi“ (3 pergalės ir 2 pralaimėjimai) komanda, išvykoje po dviejų pratęsimų 85:92 (18:18, 18:14, 14:22, 14:10, 12:12, 9:16) nusileidusi į trečiąją vietą pakilusioms Adanos „Ceyhan Belediye“ (3/2) krepšininkėms.

G.Petronytė viešnioms pelnė 7 taškus, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, blokavo varžovės metimą bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 14 su puse žaidimo minutės (14:32) vidurio puolėja pataikė 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Penktąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė pirmenybių autsaiderė Kamilės Nacickaitės Ankaros „TED Kolejliler“ komanda, svečiuose 56:78 (16:17, 13:21, 15:19, 12:21) turėjusi pripažinti penktąją pergalę iš eilės iškovojusio keturiolikos komandų turnyro lyderio Stambulo „Galatasaray Odea Bank“ klubo pranašumą.

K.Nacickaitė į varžovių krepšį įmetė 14 taškų, sugriebė 2 kamuolius, blokavo varžovės metimą, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.