D.Dulkys buvo rezultatyviausias

Ketvirtąją pergalę

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 24, 2013, 11:52 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:44 AM

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 19 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 24 su puse minutės (24:31) D. Dulkys pataikė 4 tritaškius iš 7, 3 dvitaškius iš 6 bei vienintelį baudos metimą.

14 taškų prie pergalės prisidėjo Seidas Hajričius, 13 - Danilo Mijatovičius, 11 - Mateuszas Kostrzewskis.

Svečių gretose išsiskyrė Marcinas Nowakowskis (14 tšk.), Andrew Fitzgerald (13 tšk.) bei Nicchaeusas Doaksas (12 tšk.).

Šeštąją nesėkmę septintajame ture patyrė ir lygos autsaidere tapo Mindaugo Budzinausko vadovaujama Gdansko Starogardo „Polpharma“ komanda su Ovidijumi Varanausku ir Linu Lekavičiumi, svečiuose 72:97 (23:27, 16:26, 16:19, 17:25) pralaimėjusi į devintąją poziciją pakilusiems Košalino AZS (2/5) krepšininkams.

L.Lekavičius buvo įtrauktas į susitikimo protokolą, tačiau nežaidė, o 36 su puse minutės (36:21) aikštelėje praleidęs O.Varanauskas svečiams pelnė 8 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 4/10) taškus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Lenkijos pirmenybių lyderias lieka Zelionos Guros „Stelmet“ (5 pergalės ir 1 pralaimėjimas) krepšininkai, o antrąją vietą užima Slupsko „Energa Czarni“ (5/1) komanda.

Zgoželeco „PGE Turow“ (4/1) ekipa su Denisu Krestininu - šešta, Dariaus Maskoliūno treniruojamas Sopoto „Trefl“ (4/1) klubas su Šarūnu Vasiliausku - septintas.