L.Samėnas Vokietijoje pelnė 25 taškus

Ketvirtąją pergalę Vokietijos

BNS ir lrytas.lt inf.

Dec 2, 2013, 1:45 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 1:00 AM

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 25 taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, sykį suklydo bei prasižengė 4 kartus. Per 26 žaidimo minutes (25:59) L.Samėnas pataikė 4 tritaškius iš 7, visus 3 dvitaškius bei realizavo visus 7 baudų metimus.

15 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Trevonas Hughesas, po 14 - Jeremaine'as Andersonas ir Andreasas Seifertas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Keatonas Grantas (15 tšk.), Adamas Waleskowskis (13 tšk.) ir Michaelas Stocktonas (12 tšk.).

Trečiąją nesėkmę vienuoliktosiose rungtynėse patyrė ir į ketvirtąją vietą smuktelėjo Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ komanda, savo aikštėje 76:87 (13:24, 21:22, 23:17, 19:24) nusileidusi į septynioliktąją poziciją pakilusiems Viurcburgo „s.Oliver Baskets“ (2/9) krepšininkams.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 11 taškų, sugriebė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė. Per 32 minutes (31:45) B.Veikalas prametė visus 5 dvitaškius, pataikė 2 tritaškius iš 6 bei realizavo visus 5 baudų metimus.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką šeimininkų gretose žaidė tik Jaredas Jordanas (19 tšk.) ir Jamelas McLeanas (17 tšk.).

19 taškų prie pergalės prisidėjo Maximilianas Kleberas, 16 - Chrisas McNaughtonas, 14 - Jimmy's McKinney.

Vokietijos krepšinio pirmenybių lydere lieka dešimt pergalių iš vienuolikos galimų iškovojęs Miuncheno „Bayern“ klubas, o Brėmerhafeno „Eisbaren“ (3 pergalės ir 8 pralaimėjimai) ekipa su Adu Juškevičiumi - trylikta.