J.Hardenas prametė 10 tritaškių, D.Motiejūnas žaidė 5 minutes, „Rockets“ suklupo

Kai ateidavo gruodis, „Houston Rockets" krepšininkai į „Toyota Center" atvykusius gerbėjus džiugindavo pergalėmis. Nuo 2008-ųjų „Rockets" savo aikštėje gruodžio mėnesiais pralaimėjo vos penkis kartus. Trečiadienio vakaro akistata su „Phoenix Suns" virto šeštąja nesėkme.

„Rockets" krepšininkams nesisekė stabdyti „Suns" gynėjo G.Dragičiaus.<br>AP nuotr.

Dec 5, 2013, 7:32 AM, atnaujinta Feb 19, 2018, 11:39 PM

„Rockets" krepšininkai (13 pergalių/ 7 pralaimėjimai) 88:97 (20:25, 20:26, 21:22, 27:24) nusileido „Suns" ekipai (10/9) ir patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Hjustono klube pastaruoju metu siaučia traumų virusas - dėl jų rungtyniauti negali J.Linas, C.Parsonsas, O.Asikas, G.Smithas.

Tačiau „Rockets" strategas K.McHale'as D.Motiejūnui daug šansų nesuteikia - šiame mače lietuvis žaidė kiek daugiau nei 5 minutes, per kurias taškų nepelnė, prametė dvitaškį, atkovojo kamuolį ir kartą suklydo.

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje žaidė A.Broksas, pelnęs 17. D.Howardas surinko 15 taškų (4/11 metimų) ir atkovojo 18 kamuolių. Nesėkmingai rungtynės susiklostė J.Hardenui - nors vienas „Rockets" lyderių pelnė 14 taškų, jis prametė visus 10 tritaškių, pataikė tik tris dvitaškius iš 7 ir penkis kartus suklydo. Didžiąją dalį taškų jis surinko baudų metimais (8/8)

Jau septyniuose mačuose iš eilės J.Hardenas nesugeba pelnyti daugiau nei 15 taškų.

14 taškų Hjustono komandai taip pat pelnė O.Casspi, 12 - P.Beverley.

Nugalėtojams E.Bledsoe pelnė 20 taškų, G.Dragičius - 19, P.Tuckeris - 18, C.Frye - 14.

Penktadienį „Rockets" susitiks su „Golden State Warriors", sekmadienį - su „Orlando Magic".