Puikaus M.Kalniečio žaidimo „Lokomotiv“ pergalei neužteko (rezultatai)

Ketvirtadienį toliau žaidžiamos Eurolygos aštuntojo turo rungtynės. D grupėje Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda išvykoje 73:75 (17:18, 23:21, 13:24, 20:12) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ komandai.

M.Kalnietis pelnė 18 taškų.<br>M.Patašiaus nuotr. iš archyvo

Dec 5, 2013, 9:58 PM, atnaujinta Feb 19, 2018, 11:14 PM

Mantas Kalnietis aikštėje praleido 38 minutes, per kurias „Lokomotiv“ komandai pelnė 18 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jis buvo rezultatyviausias svečių komandoje.

Simas Jasaitis per 22 minutes pelnė 3 taškus, atkovojo 2 kamuolius.

„Maccabi“: S.Schortsanittis – 15, D.Blu – 13, J.Inglesas ir G.Pnini – po 9, D.Smithas ir R.Hickmanas – po 7, T.Rice'as – 6, A.Tyusas – 5, Y.Ohayonas – 4.

„Lokomotiv“: M.Kalnietis – 18, K.Simonas – 15, R.Hendrixas – 11, V.Lichodejus – 9, M.Williamsas – 8, A.Maričius – 7, S.Jasaitis – 3, A.Zubkovas – 2.

A grupė

Kijevo „Budivelnyk“ komanda išvykoje 61:76 (13:17, 14:25, 10:17, 24:17) nusileido Belgrado „Partizan“ komandai.

Darjušas Lavrinovičius „Budivelnyk“ komandai per 30 minučių pelnė 11 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

Dainius Šalenga per 24 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Jis su D.Lavrinovičiumi buvo rezultatyviausi svečių ekipos žaidėjai.

Michailas Anisimovas per 16 minučių surinko 6 taškus, atkovojo 2 kamuolius.

„Partizan“: J.Lauvergne – 18, B.Bogdanovičius – 15, D.Milosavljevičius – 14, T.Kinsey – 10, N.Milutinovas – 7, J.Musli – 6, P.Aranitovičius, B.Dallo ir D.Gagičius – po 2.

„Budivelnyk“: D.Lavrinovičius ir D.Šalenga – po 11, D.Cookas ir R.Minardas – po 8, J.Strelniekas – 7, B.Ahearnas ir M.Anisimovas – po 6, D.Summersas – 2.

B grupė

Milano „Emporio Armani“ savo aikštėje 71:78 (19:23, 15:25, 12:15, 25:15) nusileido Madrido „Real“ ekipai.

„Emporio Armani“: A.Gentile – 14, C.J.Wallace'as ir G.Lawalas – po 10, C.Jerrellsas ir N.Melli – po 9, D.Chiotti ir K.Langfordas – po 8, D.Mossas – 3.

„Real“: R.Fernandezas – 16, S.Rodriguezas ir S.Mejri – po 10, F.Reyesas, N.Mirotičius ir T.Dardenas – po 8, S.Llullas – 4.

Malagos „Unicaja“ komanda išvykoje 70:78 (16:19, 23:21, 14:15, 17:23) nusileido Stambulo „Galatasaray“ ekipai.

Mindaugas Kuzminskas šiose rungtynėse aikštėje praleido vos 5 minutes, per kurias „Unicaja“ ekipai taškų nepelnė, bet atkovojo kamuolį.

Domantas Sabonis aikštėje nepasirodė.

„Galatasaray“: C.Arroyo – 22, E.Arslanas – 17, M.Hairstonas – 13, M.Macvanas – 9, F.Aldemiras – 8, S.Guleras – 4, C.Akyolas – 3, Z.Ercegas – 2.

„Unicaja“: C.Suarezas – 16, N.Caneras-Medley – 14, Z.Dragičius – 10, F.Vasquezas – 8, F.Hettsheimeiras – 6, S.Vidalis ir E.Calloway – po 5, J.Grangeris – 4, V.Štimacas – 2.

C grupė

Sienos „Montepaschi“ komanda savo aikštėje 60:59 (18:17, 12:13, 17:19, 13:10) išplėšė pergalę prieš Zeliona Guros „Štelmet“ ekipą.

Likus pusei minutės iki kėlinio pabaigos „Montepaschi“ sumažino skirtumą iki 2 taškų (57:59), o paskutinę sekundę Jeffrey Viggiano smeigė tritaškį išplėšusį pergalę aikštės šeimininkams.

„Montepaschi“: E.Greenas – 13, D.Hackettas – 12, J.Carteris – 10, J.Viggiano – 8, O.Hunteris – 6, T.Rochestie – 5, T.Ressas – 4, B.Ortneris – 2.

„Štelmet“: V.Dragicevičius – 20, C.Eyenga – 16, A.Celas, K.Chanas ir C.Brackinsas – po 5, P.Zamojskis – 4, A.Chrucianiukas – 2.

Miuncheno „Bayern“ 103:105 (22:28, 28:31, 27:21, 26:25) savo aikštėje nusileido Pirėjo „Olympiakos“ komandai.

„Bayern“: M.Delaney – 22, H.Schaffartzikas – 21, J.Bryantas – 16, B.Savovičius – 11, L.Staigeris – 9, D.Thompsonas – 7, Ch.Troutmanas ir B.Tayloras – po 6, R.Benzingas – 5.

„Olympiakos“: S.Perperoglou – 25, V.Spanoulis – 24, B.Dunstonas – 13, K.Sloukas – 11, A.Law – 8, B.Petway – 7, E.Mantzaris ir V.Kavvadas – po 6, M.Lojeski – 5.