EUROLYGA

NBA – K.Bryanto šešėlis, 10 J.Johnsono tritaškių ir L.Jameso šou

Kobe Bryantas dar neranda savojo žaidimo, o „Los Angeles Lakers“ buksuoja. LeBronas Jamesas buvo arti trigubo dviženklio. „Brooklyn Nets“ gynėjas Joe Johnsonas pataikė net 10 tritaškių, bet atsisakė siekti rekordo. Buvusi NBA lyderė patyrė pirmąjį pralaimėjimą namuose. Tai – įdomiausi NBA pirmadienio nakties įvykiai.

Per ketverias rungtynes K.Bryantas kol kas rinko vidutiniškai 13,5 taško, 4,5 atkovoto kamuolio ir po 7 rezultatyvius perdavimus.<br>AP nuotr.

Dec 17, 2013, 7:45 AM, atnaujinta Feb 19, 2018, 7:18 PM

„Lakers“ ir K.Bryanto buksavimas

NBA pirmenybėse toliau buksuoja „Lakers“ ekipa (11/13), išvykoje turėjusi pripažinti „Atlanta Hawks“ krepšininkų (13/12) pranašumą – 100:114 (28:20, 26:27, 19:35, 27:32).

Po sunkios traumos atsigaunanti „Lakers“ žvaigždė K.Bryantas prisipažino, jog rungtynių metu jautė nepatogumus dėl čiurnos, esą ji buvo sustingusi. Tiesa, amerikiečio manymu, tai yra normalu, nes dėl įtempto tvarkaraščio čiurna gauna didelius krūvius.

Iš viso per 32 minutes K.Bryantas pelnė 8 taškus (4/9 dvit., 0/5 trit.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Nickas Youngas pridėjo 23, Jordanas Hillas (9 atk. kam.) – 21, Xavieras Henry – 18, Pau Gasolis (10 atk. kam.) – 16 taškų.

Nugalėtojams Alas Horfordas (11 atk. kam.) surinko 19, Paulas Millsapas (9 atk. kam.) – 18, Jeffas Teague‘as (10 rez. perd.) – 16, Mike‘as Scottas – 14 taškų.

Vakarų siaubas

Kita NBA žvaigždė LeBronas Jamesas aikštėje nesusidūrė su jokiomis problemomis, o jo vedama „Miami Heat“ ekipa (18/6) namuose 117:90 (26:20, 21:30, 36:21, 34:23) sutriuškino „Utah Jazz“ klubą (6/21).

Tai buvo 17-oji iš eilės „Heat“ pergalė reguliariajame sezone prieš Vakarų konferencijos komandą. Klubui iš Vakarų NBA čempionai paskutinį kartą pralaimėjo tik sausį.

Nesustabdomai nugalėtojų gretose žaidė L.Jamesas, įmetęs 30 taškų (13/16 dvit.), atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje puolėjas susižeidė čiurną, tačiau ketvirtajame kėlinuke grįžo į aikštę ir krepšį sudrebino galingu dėjimu.

Neįprastas reginys sirgaliams

Pirmą kartą namų arenoje šį sezoną pralaimėjimą patyrė Indiana „Pacers“ krepšininkai (20/4), rezultatu 96:101 (28:31, 21:25, 24:23, 23:22) turėję nusilenkti „Detroit Pistons“ komandai (12/14).

Iki tol „Pacers“ buvo laimėję visas vienuolika namų rungtynių. Be to, NBA lyderės poziciją Indianos ekipa užleido „Portland Trail Blazers“ (21/4).

Pralaimėjusiems Lance‘as Stephensonas surinko 23, Luisas Scola – 18, Paulas George‘as (9 atk. kam.) – 17, Davidas Westas – 14 taškų.

„Pistons“ klubui Joshas Smithas surinko 30, Brandonas Jenningsas (8 rez. perd.) – 18, Gregas Monroe (12 atk. kam.) – 13 taškų.

Atsisakė siekti rekordo

Įspūdingą solo pasirodymą surengė „Nets“ (9/15) lyderis Joe Johnsonas. Jis leido savo komandai solidžiai nukauti „Philadelphia 76ers“ ekipą (7/19) – 130:94 (32:22, 26:26, 42:25, 30:21).

J.Johnsonas „įsūdė“ net 10 tritaškių iš 14 ir iš viso surinko 37 taškus. Kai susitikimo baigtis jau buvo aiški, „Nets“ treneris Jasonas Kiddas pasiūlė auklėtiniui pratęsti solo pasirodymą, bet gynėjas nusprendė pasitausoti ir nesiekti K.Bryanto ir Donyellio Marshallo dvylikos tritaškių rekordo.

„Man tai nerūpėjo. Svarbiausia buvo leisti pasireikšti kitiems ir išlikti sveikam“, - teigė ketvirtajame kėlinyje nebežaidęs J.Johnsonas.

Geriausiai „Nets“ lyderiui talkino Andray‘us Blatche‘as (20 tšk.), Paulas Pierce‘as (14 tšk.), Deronas Williamsas (13 rez. perd.) ir Alanas Andersonas (abu po 13 tšk.).

Pralaimėjusiems Jamesas Andersonas pelnė 17, Thaddeusas Youngas – 14, Tony Wrotenas – 13 taškų.