D.Dulkys Lenkijoje pelnė 22 taškus

Deividas Dulkys sužibėjo Lenkijoje prieš pat Naujuosius metus. Pirmadienį vykusiose rungtynėse Vloclaveko „Anwil“ komandos marškinėlius vilkintis lietuvis svariai prisidėjo prie pergalės. „Anwil“ 78:60 iškovojo devintąją pergalę per dvylika turų prieš Vroclavo „Slask“ komandą, kuriai tai buvo septintoji nesėkmė.

D.Dulkys rungtynes pradėjo starto penkete ir per 36 minutes pelnė 22 taškus.<br>R.Danisevičiaus nuotr. iš archyvo

Dec 31, 2013, 7:55 AM, atnaujinta Feb 19, 2018, 3:55 PM

D.Dulkys rungtynes pradėjo starto penkete ir per 36 minutes pelnė 22 taškus (dvitaškiai: 5/8, tritaškiai: 2/5, baudų metimai: 6/7), atkovojo tris ir perėmė kamuolį, atliko penkis rezultatyvius perdavimus, išprovokavo keturias pražanga, suklydo šešis kartus ir keturiskart subaudavo.

Michalas Sokolowskis (9 atk. kam.) ir Mateuszas Kosrtzewskis prie pergalės pridėjo po trylika taškų. Pralaimėjusioje komandoje rezultatyviausias buvo Krzysztofas Sulima – 12 taškų.