Ukrainos čempionate – D.Lavrinovičiaus ir M.Anisimovo siautulys

Ukrainos čempionate devintąją pergalę iškovojo Kijevo „Budivelnyk“ komanda (9/5), kurios marškinėlius vilki trys lietuviai. „Budivelnyk“ 82:55 sutriuškino Čerkasų „Monkeys“ (5/7) krepšininkus.

M.Anisimovas per 23 minutes pelnė 17 taškų.<br>ELTA archyvo nuotr.

Jan 5, 2014, 11:21 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 10:27 PM

Šiame mače žibėjo Darjušo Lavrinovičiaus ir Michailo Anisimovo žvaigždės. M.Anisimovas per 23 minutes pelnė 17 taškų (dvitaškiai: 5/10, baudų metimai: 7/10), atkovojo devynis ir perėmė vieną kamuolį, išprovokavo penkias pražangas, atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

D.Lavrinovičius per 29 minutes pelnė 13 taškų (dvitaškiai: 4/8, tritaškiai: 1/ 4, baudų metimai: 2/2), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo šešias pražangas, blokavo tris metimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Dainius Šalenga nebuvo registruotas.

„Budivelnyk“ ekipoje rezultatyviausias buvo B.Ahearnas, pelnęs 22 taškus. Pralaimėjusioje ekipoje – J.Washburnas. Jo sąskaitoje – šešiolika taškų.