D.Songaila: „Praleisti 103 taškus – per daug“

„103 taškai – tikrai per daug“, - sakė Darius Songaila, dar nenusivalęs prakaito po neeilinę intrigą sukūrusios Europos taurės kovos. Trečiadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ 101:103 pralaimėjo Stambulo „Besiktas“ komandai.

D.Songaila atvirai sakė, kad komanda varžovams leido įmesti per daug taškų.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

2014-01-08 21:10, atnaujinta 2018-02-17 19:17

„Mums reikia žaisti savo žaidimą. Tikrai praleidome per daug. Turime gintis agresyviai“, - kalbėjo krepšininkas.

D.Songaila neslėpė nusivylimo, kad paskutinėje atakoje išlyginti rezultatą ar jį persverti galėję vilniečiai proga nepasinaudojo ir „Last 32” etapą pradėjo pralaimėjimu.

„Lietuvos rytas“ per tris minutes ketvirtajame kėlinyje panaikino 18 taškų deficitą. Tai buvo pliūpsnis gero žaidimo po trijų kėlinių, kuriuose Aleksandro Petrovičiaus ekipa nerodė gynybos ženklų.

„Vėliau pradėjome agresyviau žaisti. Ypač ginantis du prieš du. Tada jie pradėjo nepataikyti, o mes pelnėme daugiau laisvų taškų“, - sakė D.Songaila. Jis surinko keturiolika taškų.