K.Duranto 48 taškus nustelbė „Jazz“ puolėjas

NBA superžvaigždė Kevinas Durantas per trejas rungtynes jau antrą kartą pelnė net 48 taškus, tačiau šį kartą įspūdingas puolėjo rezultatyvumas pergalės neatnešė. „Oklahoma City Thunder“ krepšininkai (27/8) išvykoje 101:112 (28:30, 19:29, 28:31, 27:22) turėjo pripažinti „Utah Jazz“ ekipos (12/25) pranašumą.

Jan 8, 2014, 7:46 AM, atnaujinta Feb 17, 2018, 8:12 PM

„Jazz“ vienu metu pirmavo net 24 taškų skirtumu, tačiau mačo pabaigoje „Thunder“ buvo sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (94:99). Vis dėlto Jutos komandoje sužibėjęs Gordonas Haywardas pataikė penkis metimus iš eilės ir įtvirtino pergalę.

Beje, nuo 41 minutės G.Haywardas vienintelis pelnė taškus „Jazz“ komandai. Iš viso jų per 7 paskutiniąsias minutes jis surinko 17-a.

Iš viso G.Haywardas pelnė 37 taškus (13/16 met.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Jam geriausiai talkino Derrickas Favorsas (15 tšk.), Marvinas Williamsas (12 tšk.) bei Richardas Jeffersonas ir Trey‘us Burke‘as (po 10 tšk.).

Be K.Duranto „Thunder“ gretose išsiskyrė 20 taškų surinkęs Reggie Jacksonas, Jeremy Lambo sąskaitoje – 9 taškai.

K.Durantas šį sezoną taip sužiba jau ne pirmą kartą. Prieš tris dienos Minesotoje jis taip pat pasižymėjo 48 taškais ir atnešė pergalę prieš „Timberwolves“. Be to, sezono atidarymo rungtynėse prieš tą patį „Jazz“ klubą K.Durantas buvo įmetęs 42 taškus.