„Hoptrans-Sirenos“ užsitikrino BWBL reguliariojo sezono nugalėtojų titulą

Baltijos moterų krepšinio lygos

„Hoptrans-Sirenų“ komandai I.Šalkauskė per 33 min. pelnė 27 taškus (9/10 dvit.) ir atkovojo 10 kamuolių.<br>M.Patašiaus asociatyvi nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Jan 15, 2014, 7:20 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 12:02 PM

Trenerio Lino Šalkaus vadovaujama Lietuvos ekipa iš devynerių rungtynių laimėjo aštuonerias.

Trečiadienį viešnios po pirmojo kėlinio pirmavo 26:22, po antrojo - 42:31, o 23-iąją min. įgijo 12 taškų persvarą (46:34). Bet po to „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo šešių minučių atkarpą net 18:4 ir persvėrė rezultatą 52:50. 35-ąją min. aikštės šeimininkės atitrūko 68:55, o paskutinėmis rungtynių minutėmis dar labiau padidino persvarą.

„Hoptrans-Sirenų“ komandai Iveta Šalkauskė per 33 min. pelnė 27 taškus (dvitaškiai 9/10, tritaškiai 0/2, baudos metimai 9/10). Vidurio puolėja atkovojo 10 kamuolių. Praėjusį šeštadienį 33-iąjį gimtadienį šventusi Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė pridėjo 22, komandos naujokė Santa Okockytė - 15, o Milda Sauliūtė - 9 taškus.

„Tim-Scuf“ ekipai (5 pergalės/5 pralaimėjimai) 15 taškų pelnė Vita Gorobec, po 13 - Darija Zavidna ir Miriam Uro-Nillie, 8 - Liudmila Naumenko (9 atk. kam.).

Aikštės šeimininkės iš 36 dvitaškių pataikė 23 (63,9 proc.), iš 13 tritaškių - tik 2 (15,4 proc.), o kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 29-38.

Pirmajame mače antradienį „Hoptrans-Sirenos“ namuose nugalėjo Ukrainos klubą 78:64.

Paskutines BWBL reguliariojo sezono rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ žais sausio 25 dieną namuose su Rygos „RSU-Merks“ (Latvija) ekipa.