„Kibirkštis“ moterų Eurolygoje sukrapštė vos 39 taškus

Lietuvos moterų krepšinio čempionė Vilniaus „Kibirkšties-Viči“ komanda patyrė penktąją iš eilės nesėkmę Eurolygos varžybose.

Rungtynių akimirka.<br>A.Didžgalvio nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jan 15, 2014, 10:39 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 11:56 AM

Vilnietės C grupėje namuose trečiadienį 39:54 (9:11, 10:10, 4:12, 16:21) pralaimėjo Pulkovicų CCC (Lenkija) krepšininkėms.

Vilniaus komanda 15-ąją min. pirmavo 16:13, o po dviejų kėlinių atsiliko 19:21. Per trečiąjį kėlinį aikštės šeimininkės pelnė tik keturis taškus. Likus žaisti 10 min., CCC ekipa pirmavo 33:23. Ketvirtojo kėlinio pradžioje viešnios padidino savo persvarą iki 17 taškų (40:23) ir nebeišleido pergalės iš savo rankų.

Vilnietės 54 dvitaškių ir tritaškių metimų pataikė tik 13 (24,1 proc.).

„Kibirkšties-Viči“ komandai (2 pergalės/5 pralaimėjimai) po 11 taškų pelnė Marina Solopova ir Holė Meršon (Hollie Mershon), 7 – Greta Šniokaitė, 4 – Vita Kuktienė, po 2 – Mantė Kvederavičiūtė, Sofija Aleksandravičius (7 atk. kam.) ir Ieva Krastinia. Lina Pikčiutė atkovojo 9 kamuolius.

CCC ekipai (2/5) po 12 taškų pelnė Valerija Musina (8 atk. kam.) ir Belinda Snel (Belinda Snell), 10 – Magdalena Skorek.

Pirmajame rate Vilniaus komanda svečiuose įveikė Pulkovicų krepšininkes 68:66.

Kitas Eurolygos rungtynes „Kibirkštis-Viči“ žais sausio 29 dieną svečiuose su Salamankos „Perfumerias Avenida“ (Ispanija) komanda.