Stebuklas krepšinio mače JAV – lemiamą metimą sustingdė „miręs kamuolys“

Vieni gali juoktis, kiti - verkti, tačiau tokio metimo paskutinę sekundę krepšinio rungtynėse, ko gero, dar nėra buvę. Tai nutiko Vašingtono mokyklų krepšinio rungtynėse, kuriose atkakliai grūmėsi „Grandview Greyhounds" ir „Prosser" komandos.

Po metimo kamuolys sustingo ant lanko konstrukcijos.<br>youtube.com nuotr.

Jan 15, 2014, 4:07 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 12:14 PM

Likus 6 sek. iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus 65:65, o teisę atakuoti turėjo savo aikštėje žaidę „Prosser" komandos krepšininkai. Šiems nepavyko - varžovai perėmė kamuolį ir turėjo progą išplėšti pergalę.

O ji, atrodė, yra taip arti - kamuolys akimirksniu atsidūrė prie pat krepšio pribėgusio Bryce'o Carpenterio rankose. Žaidėjas likus 0,5 sek. iki finalinės sirenos išmetė kamuolį, o „Grandview Greyhounds" gerbėjai jau kėlė rankas į viršų švęsdami pergalės.

Tačiau iš po krepšio mestas kamuolys tinklelio neskrodė ir po keisto metimo tiesiog sustingo ant lanko konstrukcijos. Teisėjai sušvilpė rungtynių pabaigą, o komandoms teko žaisti pratęsimą.

„Tai yra miręs kamuolys", - taip ant lanko sustingusį kamuolį apibūdino vietinė žiniasklaida.

Vis dėlto „Grandview Greyhounds" išvengė pralaimėjimo - per pratęsimą jie žaidė tiksliau, o lemiamomis jo sekundėmis sėkmė nenusigręžė - Isaiah Gonzalezas perėmė kamuolį ir pelnė pergalingus taškus 72:70.

„Grandview Greyhounds" šį sezoną laimėjo visus 10 mačų.