NBA – G.Odenas sugrįžo, „Heat“ po ilgos pertraukos pralaimėjo trečią kartą iš eilės

„Miami Heat“ komanda NBA čempionate naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį patyrė pralaimėjimą, kuris – trečiasis iš eilės. NBA čempionai 97:114 (18:43, 30:26, 29:17, 20:28) nusileido „Washington Wizards“ krepšininkams. Tai pirmasis kartais nuo 2012 metų sausio 10-13 d., kai „Heat“ ekipa patyrė tris nesėkmes paeiliui.

Jan 16, 2014, 7:36 AM, atnaujinta Feb 17, 2018, 11:45 AM

Jau pirmajame kėlinyje „Wizards“ pademonstravo rimtas ambicijas į pergalę, kai spurtavo 20:0 ir įgijo pranašumą 36:12. Antrajame kėlinyje Vašingtono komanda skirtumą buvo padidinusi iki 34 taškų. „Heat“ krepšininkai mėgino atsigauti ir jiems pavyko, tačiau jie niekada nepriartėjo prie varžovų arčiau nei per devynis taškus.

Tai taip pat buvo pirmasis „Heat“ pralaimėjimas varžovui iš Pietryčių diviziono nuo 2012 metų gruodžio 10 dienos. Iki to laiko Majamio komanda laimėjo 22 mačus.

Pirmąjį mačą nuo 2009-ųjų gruodžio penktosios sužaidė Gregas Odenas. Traumų kamuojamas žaidėjas pelnė šešis taškus per aštuonias minutes. Jis sakė, kad kelių neskaudėjo.

„Verizon Center“ arena šį sezoną pirmą kartą pardavė visus bilietus. Daugiausia čia susirinko „Heat“ aistruolių.

„Heat“ (27/11): C.Boshas (7 atk. kam.) - 26, L.Jamesas (8 atk. kam., 7 rez. perd.) - 25, N.Cole'as (7 rez. perd.) - 15, D.Wade'as – 8, M.Beasley, G.Odenas ir J.Jonesas – po 6, S.Battieras – 3, U.Haslemas – 2.

„Wizards“ (18/19): J.Wallas (9 rez. perd.) - 25, B.Bealas ir Nene (9 rez. perd.) - po 19, T.Bookeris (11 atk. kam.) - 13, M.Gortatas (9 atk. kam.) - 12, M.Websteris – 11, T.Ariza – 10, G.Temple – 3, O.Porteris – 2.