„Iššūkio“ taurės turnyre spindėjo A.Pečiukevičius, V.Dilys ir R.Kaukėnas

1. Tartu „Rock“ (Estija) 2 0 157:148 4

V.Dilys Tartu komandai pelnė 20 taškų.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Jan 22, 2014, 7:17 AM, atnaujinta Feb 17, 2018, 6:22 AM

Antrąją pergalę iškovojo ir vienvaldžiu I grupės turnyro lyderiu tapo Tartu „Rock“ (Estija) klubas su Augustu Pečiukevičiumi ir Vilmantu Diliu, namuose 82:74 (23:17, 15:21, 26:15, 18:21) nugalėjęs Antverpeno „Port of Antwerp Giants“ (Belgija) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidę lietuviai aikštelėje praleido po 28 minutes ir pelnė daugiau nei pusę komandos taškų - 44 iš 82-jų.

A.Pečiukevičiaus sąskaitoje - 24 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 7/11, baudos 7/8) taškai, 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokuoti varžovų metimai ir pražanga, o V.Dilys į svečių krepšį įmetė 20 (tritaškiai 2/3, dvitaškiai 4/7, baudos 6/8) taškų, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Kitame I grupės susitikime pirmąją pergalę iškovojo Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija) ekipa, varžovų aikštėje 80:77 (29:13, 15:20, 15:21, 21:23) įveikusi Mediašo „GAZ Metan“ (Rumunija) komandą.

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

2. Antverpeno „Port of Antwerp Giants“ (Belgija) 1 1 171:161 3

3. Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija) 1 1 154:152 3

4. Mediašo „GAZ Metan“ (Rumunija) 0 2 156:177 2

Pirmąją nesėkmę J grupėje patyrė tačiau lyderiu liko Rimanto Kaukėno Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) klubas, svečiuose 78:81 (21:22, 16:14, 20:25, 21:20) turėjęs pripažinti Šolė „Basket“ (Prancūzija) komandos pranašumą.

Lietuvis svečiams pelnė 18 taškų, sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo bei dukart prasižengė. Per 24 aikštėje praleistas minutes R.Kaukėnas pataikė 4 tritaškius iš 5 ir 3 dvitaškius iš 7.

Kitame J grupės antrojo turo mače Solnoko „Olaj“ (Vengrija) ekipa namuose 65:48 (15:15, 14:10, 16:12, 20:11) nugalėjo Novo Mesto „Krka“ (Slovėnija) krepšininkus.

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) 1 1 168:149 3

2. Novo Mesto „Krka“ (Slovėnija) 1 1 128:128 3

3. Solnoko „Olaj“ (Vengrija) 1 1 133:138 3

4. Šolė „Basket“ (Prancūzija) 1 1 144:158 3

Pirmąją nesėkmę L grupėje patyrė Donaldo Kairio treniruojamas Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) klubas, savo aikštėje po pratęsimo 96:97 (29:18, 14:18, 23:25, 20:25, 10:11) nusileidęs antrąją pergalę iškovojusiems Jekaterinburgo „Ural“ (Rusija) krepšininkams.

L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Jekaterinburgo „Ural“ (Rusija) 1 1 182:167 4

2. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 1 1 196:161 3

3. Orhuso „Bakken Bears“ (Danija) 0 1 71:85 1

4. Kotkos „Team Teho Sport“ (Suomija) 0 1 64:100 1