Blankiai startavusi „Energija“ pasiekė pergalę Baltarusijos čempionate

Ypatingai nesėkmingai rungtynes savo namų aikštėje pradėjusi Elektrėnų „Energija“ sugebėjo atsitiesti ir iškovoti svarbius įskaitinius taškus prieš Lydos „HK Lida2” ledo ritulininkus 6:2 (1:2, 5:0, 0:0).

Jan 23, 2014, 8:16 AM, atnaujinta Feb 17, 2018, 5:21 AM

Jau ketvirtąją susitikimo minutę svečiai iš Lydos pirmavo rezultatu 0 – 2. Situaciją aikštėje sušvelnino pirmojo kėlinio viduryje daugumoje sėkmingai prie vartų sužaidęs Martynas Šlikas ir nuginklavęs varžovų vartininką.

Rungtynės iš esmės nepasižymėjo kovingumu, o pirmąjį kėlinį galima buvo drąsiai pavadinti „miegančiu“. Prieš antrąsias dvidešimt minučių elektrėniškiai įsikrovė energijos ir nušlavė varžovus net 5 – 0. Trečiajame kėlinyje apsukos nukrito iki minimumo – įvarčių pasiekta nebuvo.

Lietuvių gretose pasižymėjo net šeši žaidėjai: Martynas Šlikas (11:11 min.), Paulius Gintautas (20:51), komandoje debiutavęs Aimas Fiščevas (32:12), Dovydas Kulevičius (36:07), Deividas Kazlauskas (37:14) ir Artūras Katulis (39:28). Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Aleksandras Motuzovas (2:19), bei Artiomas Surmačius (3:10).

Vartus saugojo Donatas Žukovas, o atsakomajame susitikime ketvirtadienį turėtų debiutuoti Artūras Pavliukovas.

Elektrėnų „Energija“ (79 tšk.) turnyrinėje lentelėje lieka 4-oje vietoje, o „HC Lida-2“ (10 tšk.) paskutinė – 13-a.

Atsakomosios Elektrėnų „Energijos“ ir Lydos „HK Lida2” rungtynės sausio 23 d. ketvirtadienį Elektrėnų ledo rūmuose nuo 19 val.

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?