R.Kurtinaičio klubas fantastiškai paskutinę sekundę parklupdė CSKA

Puikią pergalę Jungtinėje lygoje iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas, namie paskutinę sekundę 90:87 (23:32, 15:13, 23:23, 29:19) palaužęs Maskvos CSKA krepšininkus.

R.Kurtinaičio auklėtiniai pasiekė įspūdingą pergalę.<br>V.Balkūno nuotr. iš archyvo

Jan 26, 2014, 12:55 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 2:24 AM

Pergalę R.Kurtinaičio ekipai lėmė aukštaūgio Jameso Augustine‘o tritaškis su mačo pabaigą skelbiančia sirena.

Lemiamai atakai „Chimki“ turėjo vos sekundę. Įdomu, kad dar prieš sekundę kamuolys buvo CSKA rankose po prieš tai paprašytos minutės pertraukėlės. Bet armiečiai suklydo išsimesdami kamuolį iš užribio, o jį perėmęs J.Augustine‘as pražudė CSKA komandą tritaškiu.

Nugalėtojams rungtynių didvyris iš viso pelnė 31 tašką ir atkovojo 7 kamuolius. Peteri Koponenas pridėjo 14, Sergejus Monia – 12, Marko Popovičius (11 rez. perd.) – 11 taškų.

CSKA klubui Milošas Teodosičius (7 rez. perd.) surinko 29, Aleksandras Kaunas ir Vladimiras Micovas – po 14 taškų.

Su 13 pergalių „Chimki“ B grupėje rikiuojasi pirmi, CSKA (11/2) – antri.