T.Delininkaičio klubas buvo arti pergalės prieš „Lietuvos ryto“ varžovus

Konijos „Torku Selčuk“ klubas (4/12) su Tomu Delininkaičiu egzaminavo Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovus Europos taurėje. Tiesa, lietuvio ekipa turėjo pripažinti Stambulo „Besiktas“ (7/9) pranašumą – 58:61.

T.Delininkaitis per minutę pelnydavo beveik po tašką.<br>V.Balkūno nuotr. iš archyvo

Jan 26, 2014, 7:06 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 2:11 AM

T.Delininkaitis rungtyniavo tik 13 minučių, pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, suklydo ir prasižengė po kartą.

Rezultatyviau žaidė tik NBA patirties turintis Seanas Williamsas (15 tšk.) ir buvęs „Šiaulių“ lyderis Derrickas Low (12 tšk.).

„Besiktas“ komandai Bradley Buckmanas ir Chrisas Loftonas surinko atitinkamai 21 ir 18 taškų.