NCAA rungtynėse - du fantastiški metimai paskutinėmis sekundėmis

Į NCAA rungtynes, kuriose susitiko su „UC Irvine" ir „Hawaii Warriors" ekipos, atvykę krepšinio sirgaliai išvydo reto atkaklumo kovą ir du fantastiškus metimus paskutinėmis sekundėmis.

Jan 27, 2014, 9:41 AM, atnaujinta Feb 17, 2018, 1:54 AM

Pirmą tolimą metimą žiūrovai išvydo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai iš toli aidint sirenai pataikė „UC Irvine" žaidėjas Alexas Youngas. Po jo metimo „UC Irvine" komanda pirmavo 43:38.

Tačiau džiaugiasi tas, kas džiaugiasi paskutinis - Havajų ekipos gynėjas Keithas Shamburgeris sudėtingu tritaškiu paskutinę sekundę išlygino rezultatą (78:78), o per pratęsimą „Warriors" žaidė geriau ir iškovojo pergalę 90:86.

„Warriors" ekipa iškovojo septintą pergalę iš eilės ir kol kas žengia be pralaimėjimų,